Ile Selena Gomez płaci za trenera personalnego? Cena za godzinę powala

Zagraniczne gwiazdy uwielbiają dbać o zdrowie. Zabiegi, masaże i treningi na siłowni to coś co znajdziemy w ich codziennym kalendarzu. Do tego grona zalicza się również wracająca do formy Selena Gomez. Ile płaci za trenera personalnego?

JOGA w domu dla początkujących

Selena Gomez wraca do formy 

Cały świat śledził rozstanie Seleny Gomez i Justina Biebera. Para choć uważana była za idealną niestety się rozstała, a chwilę później piosenkarz poślubił modelkę Hailey Baldwin. Ta sytuacja podobno również odbiła się na zdrowiu Gomez, która przez jakiś czas nie mogła się pogodzić z rozstaniem. według zagranicznych mediów gwiazda zaczęła wracać do formy. W najtrudniejszych momentach życia pomagał jej właśnie sport. Ulubioną aktywnością fizyczną Seleny od niedawna jest pilates. Nie da się ukryć, że z dnia na dzień ulubienica Hollywood wygląda coraz lepiej. 

 

Ile Selena Gomez płaci za trenera personalnego?

Większość gwiazd trenuje z trenerami personalnymi. Ta moda przyszła również do Polski, jednak do zagranicznych stawek jest nam jeszcze daleko. Może i dobrze, bo kwota, którą miesięcznie wydaje Selena Gomez na prywatne treningi zwala z nóg

Gomez trenuje codziennie. Jedna godzina z trenerem personalnym to koszt 300 dolarów, czyli około 1100 zł. Biorąc pod uwagę cały miesiąc, to Gomez wydaje ponad 9 tysięcy dolarów, czyli ponad 33 tysiące złotych tylko i wyłącznie na treningi. 

Dla piosenkarki nie liczą się jednak pieniądze, a efekty. Podobno Selena traktuje te treningi jak sesje terapeutyczne. 

“Selena uwielbia, jak pot oczyszcza jej ciało i czuje się znacznie lepiej, odkąd regularnie uczęszcza na treningi” – wyznał informator serwisu E!News.

Najnowsze zdjęcia potwierdzają, że z formą aktorki i piosenkarki jest coraz lepiej. 

 

Dodajmy, że Selena Gomez jest jedną z ambasadorek sportowej marki Puma, więc chcąc nie chcąc musi być w formie. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.