Doda pozuje w bikini. Fan: "Przytyłaś!". Piosenkarka odpowiada

Doda tak jak inne gwiazdy postanowiła spędzić Nowy Rok w Dubaju. Piosenkarka chętnie chwaliła się relacjami na Instagramie z tego pobytu. Nie zabrakło także zdjęcia w bikini. Jeden z fanów zauważył, że gwiazda przytyła.

JOGA w domu dla początkujących

Doda na wakacjach w Dubaju 

Wiele gwiazd w tym roku zdecydowało się spędzić Nowy Rok w Dubaju. Do tego grona możemy zaliczyć chociażby Annę Lewandowską z Robertem, Marinę Łuczenko-Szczęsną z Wojtkiem i Dodę z Emilem. 

Wszyscy świętowali w iście gwiazdorskim stylu. Doda zdecydowała się jeszcze a chwile wytchnienia i z mężem zrobiła sobie dłuższe wakacje. Gwiazda na Instagramie chętnie chwaliła się zdjęciami w bikini. 

 

Doda przytyła? 

Piosenkarka wielokrotnie musiała mierzyć się z opiniami, że ma zaburzenia odżywiania i jest za chuda. Doda oczywiście za każdym razem podkreślała, że nie ma takich problemów, a jej szczupła sylwetka to zasługa zdrowego stylu życia. Piosenkarka przyznała, że odżywia się zdrowo, je często ale mało i nigdy nie je po dwudziestej. 

Jeden z fanów zauważył jednak, że gwiazda chyba przytyła. 

 

Piosenkarka postanowiła odpowiedzieć, ale takiej reakcji z jej strony nikt się nie spodziewał. 

W końcu - napisała Doda w odpowiedzi do komentarza.

Fani pytali, czy to żart bo patrząc na sylwetkę gwiazdy trudno doszukać się dodatkowych kilogramów. Mimo wszystko nie da się ukryć, że Doda w ostatnim czasie wygląda naprawdę kwitnąco. A jej sylwetka? Możemy z powodzeniem ją porównać do tej u Aniołków Victoria's Secret. 

Modelka z bielactwem podbija świat mody. Winnie Harlow debiutuje u Victoria's Secret

 
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.