Fala hejtu wylała się na Agnieszkę Hyży za zdjęcie w bikini. Dlaczego?

Agnieszka Hyży już nie raz pozowała w bikini na swoim Instagramie. Prezenterka może pochwalić się naprawdę szczupłą sylwetką. Gwiazda postanowiła opuścić zimną Polskę i polecieć na wakacje, ale tym razem nieźle jej się oberwało. Za co?

INTERWAŁOWY TRENING ODCHUDZAJĄCY

Agnieszka Hyży na wakacjach 

Coraz więcej gwiazd decyduje się na wakacje w styczniu. Nie tylko dlatego, że w Polsce jest wtedy zima, ale również dlatego, że większość z nich dopiero wtedy może pozwolić sobie na chwilę odpoczynku od pracy. W tym roku zdecydowała się na to Agnieszka Hyży, która poleciała do naprawdę bajecznego miejsca. 

 

Po krajobrazie widać, że w miejscu, w którym obecnie przebywa Hyży jest naprawdę gorąco, więc strój kąpielowy nie powinien nikogo dziwić. A jednak. 

Wideo tańczących Lewandowskich i Szczęsnych hitem internetu

Hyży pozuje w bikini, a fani hejtują

To chyba normalne, że kiedy jedziemy na wakacje do ciepłego miejsca to raczej się rozbieramy, a nie ubieramy. Tak też zrobiła Agnieszka Hyży, która na Instagramie opublikowała zdjęcie w skąpym bikini. Nie da się ukryć, że na tym zdjęciu prezenterka wygląda naprawdę bardzo seksownie. 

 

Nie wszystkim jednak się to spodobało. Niektórzy z fanów twierdzą, że takie zdjęcia w sieci to gruba przesada, bo jak można pozować w majtkach?

Paulinie Sykut zrobili taką aferę o majtki a tu proszę koleżanka pozazdrościła i sama się rozebrała. Rozumiem chęć pochwalenia się wakacjami ale po co zaraz się rozbierać. Tego to ja nigdy nie zrozumiem dlaczego celebrytki same się rozbierają robią selfie i wystawiają na portale a potem mają pretensje, że ich prywatność jest naruszana...mniej hipokryzji więcej konsekwencji - napisała jedna z obserwatorek.

Hyży postanowiła nie zostawić tego bez swojej odpowiedzi i zareagowała na ten komentarz. 

Hm...prywatnością jest pokazywanie Dzieci,domu,relacjonowanie intymnych momentów :) zdjęcie w kostiumie ...cóż,często suknie i kreacje w sytuacjach zawodowych bardzo wiele odsłaniają i jakoś nikt nie buntuje się przeciwko temu.Konsekwencją jest stawianie granic.Zachowanie pewnych standardów ,dla każdego innych.Hipokryzja?Jej w tym wypadku nie widzę:) Dużo dobrej energii na 2019 ,pozdrawiam ciepło - napisała Agnieszka Hyży.

Fani gwiazdy od razu zaczęli jej bronić pisząc, że przecież to tylko zdjęcie w bikini. Rzeczywiście na Instagramie znajdziemy dużo więcej odważnych i kontrowersyjnych zdjęć, więc chyba naprawdę nie ma się do czego przyczepiać. 

 
 

Małgorzata Rozenek-Majdan na wakacjach "Robię trochę pajacyków, chwilę pobiegam

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.