Doda pokazała jak ćwiczy. Mina jej męża bezcenna

Doda może pochwalić się naprawdę boskim ciałem. Do tej pory gwiazda nie pokazywała jak ćwiczy, aż do teraz. Ten widok może was naprawdę zaskoczyć, a nawet rozśmieszyć.

JOGA w domu dla początkujących

Doda pokazała jak ćwiczy 

Nowy rok, nowa ja. Ile razy to sobie powtarzaliście? Z początkiem roku wymyślamy sobie nowe postanowienia. Z niektórych się wywiązujemy, inne zaś okazują się totalną klapą.

Jak wytrwać w noworocznych postanowieniach? 5 niezawodnych sposobów

Po najnowszym wideo wnioskujemy, że Doda również coś sobie postanowiła, chce zacząć ćwiczyć. Aż trudno uwierzyć, że do tej pory tego nie robiła, bo piosenkarka może pochwalić się naprawdę boskim ciałem. Niektórzy nawet uważają, że jest za chuda i podejrzewają o anoreksję, ale gwiazda wielokrotnie powtarzała, że nie ma problemu z odżywianiem. 

Jak trenuje piosenkarka? Otóż nie tak jak sobie to moglibyście wyobrazić. Doda nic nie robi, bo leży na plecach swojego męża, który robi pompki. Zabawny żart spodobał się również fanom gwiazdy. 

 
A ja głupia na fitness poszłam - komentowali.
Grunt to wytrwać w postanowieniu - dodał ktoś inny z uśmiechniętą emotikonką.

Niektórzy zwrócili też uwagę na to, że mąż Dody jest naprawdę świetnie zbudowany. Nie da się ukryć, że pompki z żoną na plecach przynoszą naprawdę niesamowite efekty. Może już wkrótce na Instagramie Dody pojawi się zdjęcie z formą życia? Jesteśmy ciekawi, czy uda jej się wytrwać w tym noworocznym postanowieniu. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.