Wideo tańczących Lewandowskich i Szczęsnych hitem internetu

Anna Lewandowska z Robertem i Marina Łuczenko-Szczęsna z Wojtkiem Nowy Rok przywitali w Dubaju. Przyjaciele nadal przebywają na wakacjach i po najnowszym wideo widać, że bawią się naprawdę świetnie.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Lewandowscy spędzili Nowy Rok ze Szczęsnymi 

Dla niektórych pewnie mogło to być nie lada zaskoczenie, bo Marina Łuczenko-Szczęsna kojarzona raczej była z przyjaźnią z Sarą Boruc, a nie Anną Lewandowską, ale jak widać one też się lubią. Okazuje się, że do tego stopnia Robert Lewandowski przyjaźni się z Wojciechem Szczęsnym, że wspólnie z żonami postanowili spędzić Sylwestra w Dubaju. 

 

Nie zabrakło także innej pary, która znana jest w social mediach, a mianowicie Sławomira Peszko i jego żony Anny. 

 

Na Instagramie wszyscy pochwalili się tym samym zdjęciem, jednak to nie ono stało się hitem internetu, a wideo, które pojawiło się kilka dni później.

Lewandowska i Szczęsna z mężami tańczą na jachcie 

Anna Lewandowska niejednokrotnie mówiła o tym, że jej mąż Robert jest naprawdę świetnym tancerzem. Z kolei Marina Łuczenko-Szczęsna nie raz przekonywała nas, że potrafi tańczyć w swoich teledyskach i na scenie. Tym razem wszyscy postanowili zatańczyć jeden z najpopularniejszych układów w 2018 roku, czyli the floss dance. 

Na krótkim wideo widać, że wychodzi im to naprawdę dobrze, ale według wielu fanów, to Wojciech Szczęsny radzi sobie najlepiej. Nie sposób się z tym nie zgodzić, ale zresztą oceńcie sami. 

 

Nie da się ukryć, że wideo stało się prawdziwym hitem internetu, bo w zaledwie kilkanaście godzin obejrzało je już prawie 300 tysięcy fanów i polubiło prawie 60 tysięcy osób. Jak zakończą kariery to mogą zostać tancerzami? 

Od Matiza przez Bentleya aż po prywatny samolot, czyli środki komunikacji Roberta Lewandowskiego

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.