Półnaga Kourtney Kardashian robi sobie zdjęcia na śniegu. Nie jest jej zimno?

Kourtney Kardashian uwielbia rozpalać zmysły swoich fanów na Instagramie. Celebrytka niejednokrotnie odsłaniała na zdjęciach płaski brzuch i krągłe pośladki. Teraz postanowiła to zrobić na śniegu.

JOGA w domu dla początkujących

Prawdopodobnie gdyby takie zdjęcie zrobiła sobie jakaś polska gwiazda to spadłaby na nią ogromna fala hejtu. Przecież już samo pokazanie nagości jest czymś złym, a w dodatku zrobienie tego na śniegu to już w ogóle wszystko na pokaz. Niedawno z takim zarzutem musiała zmierzyć się Ewa Chodakowska. Co prawda gwiazda nie odsłoniła na zdjęciu ani grama ciała, była wręcz ubrana po sam czubek głowy, ale poszło o to, że pozuje w czapce bez rozpalonego kominka, w domu. 

Jednak za granicą wygląda to zupełnie inaczej. Tam celebrytki pokazują naprawdę odważne zdjęcia i nie są za to hejtowane, a wręcz chwalone. No chyba, że półnagie zdjęcie robi Kim Kardashian jej dziecko, wtedy mogliśmy przeczytać krytyczne komentarze. 

Półnaga Kourtney Kardashian na śniegu 

W Polsce póki co w niewielu miejscach jest śnieg, ale w niektórych miejscach na świecie jest go naprawdę pod dostatkiem. To postanowiła wykorzystać Kourtney Kardashian, która udała się na urlop w jedno z takich miejsc. Gwiazda nie mogła odmówić sobie zdjęcia na białym puchu. To co jedynie może zastanawiać to fakt, że pozuje w bikini i kurtce

 

Okazuje się, że to nie był jej pomysł, żeby zrobić sobie takie zdjęcie, a skopiowała go od Kendall Jenner. 

 

Młodsza siostra poszalała jednak bardziej, bo zrezygnowała z kurtki na rzecz futrzanej czapki. Kourtney z kolei pokazała swoje pośladki w całej okazałości. 

Fani nadal zastanawiają się jak to możliwe, że Kardashianka ma najlepszą figurę, a jest matką trójki dzieci. Nie da się ukryć, że Kourtney ma nie tylko boskie, szczupłe ciało, ale przede wszystkim najbardziej naturalne. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.