Półnaga Kourtney Kardashian robi sobie zdjęcia na śniegu. Nie jest jej zimno?

Kourtney Kardashian uwielbia rozpalać zmysły swoich fanów na Instagramie. Celebrytka niejednokrotnie odsłaniała na zdjęciach płaski brzuch i krągłe pośladki. Teraz postanowiła to zrobić na śniegu.

Prawdopodobnie gdyby takie zdjęcie zrobiła sobie jakaś polska gwiazda to spadłaby na nią ogromna fala hejtu. Przecież już samo pokazanie nagości jest czymś złym, a w dodatku zrobienie tego na śniegu to już w ogóle wszystko na pokaz. Niedawno z takim zarzutem musiała zmierzyć się Ewa Chodakowska. Co prawda gwiazda nie odsłoniła na zdjęciu ani grama ciała, była wręcz ubrana po sam czubek głowy, ale poszło o to, że pozuje w czapce bez rozpalonego kominka, w domu. 

Jednak za granicą wygląda to zupełnie inaczej. Tam celebrytki pokazują naprawdę odważne zdjęcia i nie są za to hejtowane, a wręcz chwalone. No chyba, że półnagie zdjęcie robi Kim Kardashian jej dziecko, wtedy mogliśmy przeczytać krytyczne komentarze. 

Półnaga Kourtney Kardashian na śniegu 

W Polsce póki co w niewielu miejscach jest śnieg, ale w niektórych miejscach na świecie jest go naprawdę pod dostatkiem. To postanowiła wykorzystać Kourtney Kardashian, która udała się na urlop w jedno z takich miejsc. Gwiazda nie mogła odmówić sobie zdjęcia na białym puchu. To co jedynie może zastanawiać to fakt, że pozuje w bikini i kurtce

 

Okazuje się, że to nie był jej pomysł, żeby zrobić sobie takie zdjęcie, a skopiowała go od Kendall Jenner. 

 

Młodsza siostra poszalała jednak bardziej, bo zrezygnowała z kurtki na rzecz futrzanej czapki. Kourtney z kolei pokazała swoje pośladki w całej okazałości. 

Fani nadal zastanawiają się jak to możliwe, że Kardashianka ma najlepszą figurę, a jest matką trójki dzieci. Nie da się ukryć, że Kourtney ma nie tylko boskie, szczupłe ciało, ale przede wszystkim najbardziej naturalne. 

 
Więcej o: