Naga Lara Gessler na Instagramie. Co na to jej mama?

Lara Gessler jest córką popularnej i bardzo lubianej restauratorki Magdy Gessler. Dziewczyna niedawno dała się poznać szerszemu gronu fanów w programie "Ameryka Express". Teraz na Instagramie odsłania naprawdę wiele.

JOGA w domu dla początkujących

Lara Gessler pozuje nago na Instagramie 

W większości przypadków, kiedy to ktoś pokazuje tak odważne zdjęcia na Instagramie musi mierzyć się z ogromną krytyką. Przecież odsłanianie ciała powinno zachować się dla partnera i to w czterech ścianach, a nie publicznie nim epatować. 

Tym razem Lara Gessler musiała być pozytywnie zaskoczona, kiedy pod jej zdjęciem z gołą pupą pojawiły się setki pozytywnych komentarzy. 

Lara podziwiam za odwagę !!! A wy hejterzy ogarnijcie tyłki bo gdy jakiś inny plastik wrzuci taką fotkę to jakoś tej osoby nie krytykujecie. Zajmijcie się własnym życiem. 
Ja też uważam, że zdjęcie jest bardzo ładne i oddaje klimat, przekaż jest jasny ,ze czuje się szczęśliwa i "wolna" od kiedy nagość człowieka jest czymś dziwnym ? Nagość towarzyszy nam w codziennym życiu a takie zdjęcie nie zgorszy nikogo :) co najwyżej sensacja na portalach plotkarskich... ja jestem dumna :)

Nie sposób się z tym nie zgodzić co czytamy w komentarzach powyżej, a to tak naprawdę tylko kropla w morzu tego co można przeczytać na profilu Lary Gessler. Niemniej jednak zobaczcie sami, czy hejterzy mają powód do hejtowania, czy zdjęcie Lary Gessler jest zrobione ze smakiem. 

 

Gołą pupę Lary Gessler komentują gwiazdy

W polskim show-biznesie Lara ma sporo znajomych, których znamy z pierwszych stron gazet. Wśród nich np. Michał Piróg czy Marcin Tyszka. Panowie pokusili się o skomentowanie zdjęcia, a jednemu z nich odpisała nawet sama Magda Gessler. Co napisała?

Nie wiem, nie wiem... jednak owłosione pośladki są fajniejsze hahahah - napisał Michał Piróg.
Noo w końcu wróciłaś do formy! - dodał Marcin Tyszka. 

Na ten komentarz postanowiła również odpowiedzieć Magda Gessler. 

Kochany artysta - pochwaliła fotografa. 

Widać, że mama Lary Gessler jest dumna z córki, bo na komentarz jednej z fanek, że zdjęcie gołej pupy Lary stanie się czołówką w portalach plotkarskich napisała tak:

Trzeba ich karmić, nie mogą umrzeć z głodu... to tak na przystawkę.

Czy po tych słowach możemy spodziewać się czegoś więcej? Z pewnością rok 2019 będzie bardzo ciekawy, na co wszyscy czekamy. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.