Seksowna Kinga Rusin żegna stary rok w bikini. Fani zachwyceni ciałem

Jakiś czas temu Kinga Rusin zachwyciła wszystkich swoim brzuchem, kiedy wystąpiła na okładce u Ewy Chodakowskiej. Jak wygląda teraz w bikini? Niektórzy fani przecierają oczy ze zdumienia.

JOGA w domu dla początkujących

Kinga Rusin w seksownym bikini

Kinga Rusin wie, jak podgrzać atmosferę na koniec roku. Choć ostatnio było o niej głośno głównie za sprawą konfliktów z innymi gwiazdami z polskiego show-biznesu np. Małgorzatą Rozenek-Majdan, to teraz chodzi o coś zupełnie innego. 

To, że dziennikarka może pochwalić się naprawdę szczupłym ciałem to już wiemy nie od dziś. Za każdym razem jednak, kiedy zrzuca ubrania i wskakuje w bikini wszyscy patrzymy z niedowierzaniem, że można mieć tak bardzo umięśniony brzuch, nie będąc na co dzień zawodowo związanym ze sportem. 

Jeżeli zastanawiacie się ile lat ma Kinga Rusin to podpowiadamy. W przyszłym roku 9 marca gwiazda skończy 48 lat. Zobaczcie tylko na jej figurę.

 

Ponadto Rusin w poście pod zdjęciem zdradza, że w nadchodzącym roku czeka na nią jeszcze więcej planów i wyzwań. Fani pod zdjęciem prześcigali się w życzeniach noworocznych, jednak sporo z komentarzy to były również zachwyty nad ciałem Kingi. 

Super pani wyglada!!! Moja motywacja na 2019! - komentowali.

W czym tkwi sekret szczupłej sylwetki Rusin?

KInga Rusin od dłuższego czasu walczy już o prawa zwierząt. Możemy z tego wywnioskować, że jej dieta bogata jest więc w tłuszcze i białka roślinne. W jednym z wywiadów przyznała również, że pije bardzo duże ilości wody. A jak z treningiem? Kinga kocha jazdę konną, narty, a także pływanie na wake bordzie. 

 
Wysportowana sylwetka to skutek uboczny a nie cel sam w sobie. Cele mam w życiu zupełnie inne - napisała pod jednym ze zdjęć. 

Dobrze wygląda?

Afera u Ewy Chodakowskiej. Padły mocne słowa w kierunku trenerki

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.