Anna Mucha szokuje półnagimi zdjęciami z wakacji. Przekroczyła granicę przyzwoitości?

Aktorka znana z pewności siebie, chwali się na Instagramie zdjęciami z egzotycznych wakacji. Pod fotkami rozpętała się prawdziwa burza. Czy tym razem przesadziła?

Anna Mucha znana jest nie tylko z roli Magdy Marszałek w serialu M jak Miłość, ale także z dystansu do siebie, bezkompromisowości i kontrowersyjnych zachowań lub wypowiedzi. Tym razem zaskoczyła wszystkich zdjęciami z egzotycznych wakacji, na które wybrała się razem z ukochanym Marcelem Sorą. Gdy inne gwiazdy chwalą się rodzinnymi zdjęciami z choinką w tle, Anna Mucha opublikowała na swoim koncie na Instagramie coś zupełnie innego. Fotki, na których świetnie bawi się na rajskiej plaży. Półnaga. W Wigilię podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym wypina pośladki, siedząc na piasku bez stanika.

 

To zdjęcie opatrzyła przewrotnym komentarzem:

beznadziejne te święta. śniegu nie ma ... ?? #trzymajciesiecieplo! #inawzajem?? ????

Jak się domyślacie, pod fotką posypały się komentarze. Fani chwalili Annę za wspaniałą sylwetkę, docenili poczucie humoru i życzyli udanych wakacji, hejterzy, krytykowali za zbyt odważne kadry. 

elalife_ela: Nie zrozumiem fenomenu takich zdjęć wrzuconych do internetu, żeby mógł je zobaczyć cały świat. Niby zdjęcie pięknej plaży, a wiadomo, że chodzi o to żeby podziwiać zrobione piersi.
kuba8254: Brawo Pani Aniu. Na pohybel pseudo dewotom. Super ciałko super kobieta buziole??????lukaszboczkarew: Ładnego ciała nie powinno się ukrywać to zbrodnia
n.ataliagiel: Zgrabna, ładna, zadbana, a na dobrą sprawę i tak nic nie widać, ale wyobraźnia działa. Nie podoba się pewnie tym co zazdroszczą takiego ciała i wyjazdu. Ja też zazdrosze takiego ciała??, ale tak pozytywnie. Uwielbiam Panią, pozdrawiam i wesołych dni po świętach ??

Następnego dnia aktorka opublikowała fotkę, która przedstawia ją w czasie morskiej kąpieli bez stanika. 

 

Aktorka zupełnie nie byłaby sobą, gdyby nie opatrzyła jej zadziornym komentarzem: 

podobno ostatnio kogoś zgorszyłam ... ups ! ?????? to się już więcej nie powtórzy ???? #nudyniema

Pod tą fotografią także posypała się masa komentarzy. Jedni chwalą piękne, zadbane ciało aktorki (warto wspomnieć, że Anna ma 38 lat i urodziła dwie córki), inni krytykują pomysł obnażania się w ten sposób na Instagramie. Niezależnie od wszystkiego, trzeba przyznać, że gwiazda nie przekroczyła żadnej granicy - nie pokazała nagich pośladków lub piersi. Jedne i drugie są na zdjęciach niewidoczne, wszystko zrobiła wyobraźnia internautów. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.