Sara Boruc spodziewa się kolejnego dziecka! Trudno uwierzyć, że jej ciąża jest już tak zaawansowana!

Żona piłkarza Artura Boruca pochwaliła się w święta Bożego Narodzenia zdjęciem brzucha na Instagramie. Fanki zalewają ją pozytywnymi komentarzami i pochwałami. Nic dziwnego, zobaczcie jak wygląda.

W Święta Bożego Narodzenia, Sara Boruc opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, na którym z dumą prezentuje ciążowy brzuch. Tym samym podzieliła się z nami radosną informacją o powiększającej się rodzinie, bo do tej pory rodzina Boruców zachowywała ten fakt dla siebie. Zresztą nie było trudno. Jak widać, Sara nawet w 6. miesiącu ciąży wygląda kwitnąco - ma kształtny, okrągły brzuszek, wciąż wspaniałą sylwetkę, piękną cerę i włosy. Wygląda na zrelaksowaną i szczęśliwą. Jak widać, ciąża jej służy.    

 

Fanki Sary Boruc były zszokowane tą informacją. W końcu jeszcze w październiku mogliśmy podziwiać imponującą sylwetkę Sary Boruc na okładce wydawanego przez Ewę Chodakowską magazynu "Be Active". Żona Artura Boruca zapozowała wówczas w bikini, prezentując swój nienaganny, płaski i umięśniony brzuch. Przypomnijmy, że Sara ma 32 lata, urodziła dwoje dzieci, a sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka.  

Justynask96: Aż cofnęlam się do sesji okładkowej u Ewy Chodakowskiej i po prostu nie wierzę, że jest Pani na niej w ciąży ?????? gratulacje
wylandos: Gratulacje, wyglądasz zjawiskowo ??????
dominika.tadrowski: Gratulacje!!!! Wyglądasz PRZEpięknie ??????

Fanki zwracają uwagę, na fakt, że brzuch Sary Boruc w 6. miesiącu ciąży wciąż jest stosunkowo niewielki, a przyszła mama prezentuje się na zdjęciach wspaniale. Pewnie dlatego udało jej się przez tyle czasu zachować swoją ciążę w tajemnicy. Z pewnością pomógł też fakt, że Sara wciąż jest bardzo aktywna zawodowo, co skutecznie zmyliło wnikliwych obserwatorów jej profilu na Instagramie.  

 

Sara ma już dwie córki - Amelię z Arturem Borucem i Oliwię z poprzedniego związku. Piłkarz ma już co prawda syna Aleksandra z poprzedniego małżeństwa, ale otoczony w domu przez same kobiety, z pewnością marzy o kolejnym męskim potomku, którego od najmłodszych lat będzie mógł uczyć grać w piłkę. Życzymy parze dużo szczęścia!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.