Awans Ewy Chodakowskiej. Wysokie miejsce w rankingu najbogatszych Polaków

Ewa Chodakowska, która zaczynała karierę od wydawania płyt DVD z treningami i książek co roku powiększa swój dorobek o kolejne biznesy. To pozwoliło jej mocno awansować w rankingu na najbogatszych Polaków.

Nowe biznesy Ewy Chodakowskiej 

Trenerka zaczynała od tworzenia materiałów treningowych na płytach DVD i książek dietetycznych. Przez ostatnie kilka lat jej imperium powiększyło się o kolejne bardzo dochodowe biznesy. Zaliczyć do nich możemy magazyn BeActive, markę ze strojami kąpielowymi Missionswim, zdrowe przekąski BeRaw, a także turystyka fitnessowa, czyli tygodnie metamorfoz w Polsce i zagranicą. To właśnie dzięki nim gwiazda zarobiła w tym roku naprawdę sporo. 

Szybki trening, który zrobisz w pracy od Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska awansuje w rankingu na najbogatszych Polaków

W zeszłym roku sporym zaskoczeniem było czterdzieste miejsce Chodakowskiej w rankingu na najbogatszych Polaków. Tym razem jest jeszcze lepiej. Trenerka wszystkich Polek awansowała aż o 14 oczek i tym samym zajmuje teraz 26 miejsce na liście najbogatszych Polaków. To kolejny ogromny sukces gwiazdy. Warto dodać, że większość nazwisk pojawiających się w zestawieniu swoje majątki odziedziczyło po rodzicach, czy dziadkach, a ona wspólnie z mężem Lefterisem Kavoukisem tworzyła wszystko od zera. 

Spółka Bebio, którą Chodakowska prowadzi wraz z mężem Lefterisem Kavoukisem, w ciągu roku zwiększyła swoje zyski o ponad 4 mln zł. Za 2017 rok przyniosła 21,9 mln zł przychodów, z czego wykręciła prawie 12,8 mln zł zysku netto - podają redaktorzy tygodnika Wprost.

Majątek Ewy Chodakowskiej szacuje się na 130 milionów złotych. Myślicie, że w przyszłym roku zaliczy kolejny awans?

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.