Małgosia Socha niedawno urodziła, a już wraca do formy. Jak jej idzie?

Małgorzata Socha uważana jest za jedną z piękniejszych aktorek w polskim show-biznesie. Gwiazda niedawno po raz trzeci została mamą. Teraz pokazuje jak wraca do formy. Dobrze jej idzie?

INTERWAŁOWY TRENING ODCHUDZAJĄCY

Małgorzata Socha została mamą po raz trzeci

Aktorka od zawsze marzyła o dużej rodzinie. Gwiazda chętnie na Instagramie publikuje zdjęcia z rodziną. Widać, że jest ona dla niej bardzo ważna. We wrześniu tego roku Małgorzata Socha została po raz trzeci. Jesienią na świat przyszedł jej pierwszy syn - Staś. 

 

Aktorka od zawsze mogła pochwalić się szczupłą sylwetką. Teraz postanowiła wrócić do formy sprzed ciąży i zrobiła to świetnym stylu. 

Socha wraca do formy i robi to w zabawny sposób 

Fani pokochali Sochę już kilka lat temu, kiedy w serialu "Brzydula" wcielała się w rolę Wioletty. Widać, że poczucie humoru zostało jej do dziś, bo zdjęcie, na którym pokazuje jak ćwiczy jest naprawdę zabawne. 

Nie oszukujmy się - jestem beznadziejna. Ledwo zeszłam z maty. Nie czekam do nowego roku, biorę się za siebie już teraz! - podpisała fotkę.
 

Fani od razu gratulowali aktorce motywacji. Z podpisu pod zdjęciem dowiadujemy się, że Socha nie czeka na postanowienia noworoczne, tylko pracę nad swoją sylwetką zaczęła już teraz. Patrząc nawet na to zdjęcie aż trudno w to uwierzyć, że gwiazda zaledwie kilka miesięcy temu została mamą. Z pewnością wpływ na to mają jej dobre geny, ale również zdrowy styl życia, który od zawsze propaguje. 

 

Internauci nie tylko uwielbiają ją za poczucie humoru, ale również za to, że gwiazda stawia na naturalność. Na próżno szukać u niej wyidealizowanych zdjęć na Instagramie. Małgorzata Socha często pozuje bez makijażu i w dresach. To pozwoliło jej zebrać już spore grono fanów w social mediach, bo ponad 570 tysięcy! 

Jesteście ciekawi dalszych postępów Małgorzaty Sochy na siłowni? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.