Katarzyna Zielińska zdradza sposób na szczupłą sylwetkę. Fani zachwyceni

Katarzyna Zielińska uwielbiana jest przez swoich fanów w social mediach. Gwiazda ma ogromne poczucie humoru i jeszcze większy dystans do siebie. Tym razem pokazała sposób na szczupłą sylwetkę. Jaki?

INTERWAŁOWY TRENING ODCHUDZAJĄCY

Katarzyna Zielińska w zabawny sposób zdradza sposób na szczupłą sylwetkę

Aktorka czasami rozbawia swoich fanów do łez publikując stare zdjęcia. Nie da się ukryć, że gwiazda na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Fotki z przeszłości Zielińskiej niejednokrotnie były hitem internetu, jednak obserwatorzy i tak uwielbiają jej podpisy pod zdjęciami. 

 

Tym razem Katarzyna Zielińska postanowiła sprzedać swój niezawodny sposób na szczupłą sylwetkę. Oczywiście zrobiła to w swoim stylu. Jedyne co musicie mieć to... Rafała Maseraka!

Dziewczyny, jeśli chcecie stracić nadprogramowe kilogramy... ĆWICZCIE Z MASERAKIEM. Właśnie nagraliśmy instruktażowe video. To naprawdę działa. Rano zjadłam bułkę pszenną z miodem, na obiad schabowego z ziemniaczkami, potem poćwiczyłam 10 minut z Maserakiem i już mam kilka centymetrów mniej w pasie, biodrach i udach. To działa. Nawet stopa spadła z rozmiaru 37 do 35. Zaczynam ubierać się na dziale dziecięcy. Tylko pamiętajcie, żeby mieć odpowiedni strój do ćwiczeń. Najlepiej taki, jak na załączonym filmik - podpisała krótkie wideo.

A jak wygląda ten trening? Zobaczcie sami. 

 
Uwielbiam Cię kobieto, jesteś taka ,,swojska i normalna" - komentowali fani.

Wielu też zwróciła uwagę na to, że Katarzyna Zielińska ma naprawdę znakomitą formę. Gwiazda rok temu została mamą, a po ciążowych kilogramach nie widać już śladu. Nie wiemy jak was, ale nas aktorka zmotywowała do ćwiczeń. 

Dobra motywacja na nowy rok? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.