Czy Klara Lewandowska wkrótce doczeka się rodzeństwa?

Temat ciąży Anny Lewandowskiej co jakiś czas pojawia się w mediach. Trenerka niedawno w jasny sposób odniosła się do tych plotek, jednak słowa Roberta nie pozostawiają wątpliwości. Klara będzie miała rodzeństwo?

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Robert Lewandowski w wywiadzie dla Baby by Ann 

To chyba pierwszy tak rozczulający i szczery wywiad na temat rodzicielstwa Roberta Lewandowskiego. W rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz kapitan reprezentacji Polski jasno powiedział, że marzy o kolejnym dziecku. 

Kiedyś bardzo chciałem mieć chłopca, marzyłem o synu, juniorze. Ale mając taką kochaną córeczkę, zdaję sobie sprawę, że to, co wcześniej myślałem, blaknie w obliczu tego, co mam teraz. Jestem szczęśliwy. Jeśli będziemy mieć drugą córeczkę, będę jeszcze szczęśliwszy i dumny - powiedział kilka tygodni temu.

Jego słowa w ogóle nie dziwią, w końcu jako piłkarz chciałby mieć swojego następce. Patrząc jednak na więź Lewandowskiego z Klarą nie mamy wątpliwości, że jest ona córeczką tatusia. 

 

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?

Przynajmniej raz w miesiącu pojawia się taka informacja. Obserwatorzy trenerki w każdym poście doszukują się podtekstów. Kiedy Ania założy coś oversize od razu możemy przeczytać komentarze, że chowa krągłości. Niedawno wrzuciła zdjęcie z bratem i odniosła się do tego, że dobrze jest mieć rodzeństwo, wtedy w komentarzach posypały się pytania o rodzeństwo dla Klary. 

Nie wierzę w to, co czytam... Czy już naprawdę nie można nosić ani oversize'owych ubrań, czy też poruszać tematu swojego rodzeństwa - odpowiedziała na jeden z komentarzy. 

Co jakiś czas na jej Instagramie pojawiają się również zdjęcia z treningów, gdzie Lewandowska napina swoje mięśnie brzucha. Póki co jej rzekoma ciąża raczej jest plotką. Z drugiej strony patrząc na to, jak długo udało jej się utrzymać poprzednią w tajemnicy możemy podejrzewać, że i tym razem będzie tak samo. Jej zachowanie wcale nie dziwi, bo jest ona absolutnie jedną z najbardziej popularnych gwiazd w Polsce i mimo wszystko chce zachować trochę prywatności dla siebie, a jak wiadomo okres ciąży dla każdej kobiety jest ogromnym przeżyciem. 

 

Tak czy inaczej ostatnia wypowiedź Roberta Lewandowskiego jasno wskazuje na to, że piłkarz chce zostać ojcem po raz kolejny. Kiedy to się wydarzy? 

Każdy mężczyzna w pewnym wieku dojrzewa, by mieć dziecko. U mnie to nastąpiło kilka lat temu. Mamy fajną córkę, sprawia nam wiele radości. Mam nadzieję, że rodzina w przyszłości się powiększy, ale na pytanie kiedy trudno jest odpowiedzieć. Tego nie da się zaplanować, ale liczę że się uda - zdradził Robert Lewandowski w rozmowie ze Stanisławem Wojterą na antenie radia RDC.

To co powiedział Lewandowski z pewnością na jakiś czas zakończy spekulacje na temat ciąży Anny Lewandowskiej

 
 

Katarzyna Burzyńska opowiada jaką szefową jest Anna Lewandowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.