Łukasz Czarnecki pokazał swoją metamorfozę. Tancerz ostro przypakował

Łukasz Czarnecki kilka lat temu dał się poznać szerszemu gronu publiczności w telewizyjnym show "Taniec z gwiazdami". Od tego momentu wiele się zmieniło. Teraz jest naprawdę seksowny!

FITNESS FIGHT na mięśnie brzucha

Łukasz Czarnecki przeszedł metamorfozę 

Uwielbiany przez wszystkie partnerki w "Tańcu z gwiazdami". Łukasz Czarnecki od zawsze był przystojny, jednak nie zawsze mógł pochwalić się imponującą muskulaturą. Jeszcze kilkanaście lat temu raczej zaliczał się do grona tych facetów, którzy siłownią są na bakier. Teraz z kolei wygląda jak prawdziwy Adonis. 

Tancerz na swoim Instagramie zestawił ze sobą dwa zdjęcia. Na jednym ma 22 lata, a na drugim 32 lata. Choć mogłoby się wydawać, że lepiej wygląda na tym, na którym jest młodszy to jest zupełnie na odwrót. 

He small change kroksy i skarpety, wspaniały zestaw, fajnie spojrzeć na stare zdjęcia i sobie powspominać tamte lata. Zaraz mi kliknie kolejny rok...i tak sobie myślę, że warto nie odpuszczać i nie zaniedbywać siebie...wiadomo poszaleć też czasem trzeba i to robię hehe. Jeszcze chwila i będzie nowy rok, a wraz z nim - postanowienia. Także zróbmy coś dla siebie...pójdźmy na zajęcia z tańca, na siłownie, na rower, bądź cokolwiek innego, co lubimy i sprawia nam przyjemność. Dobra koniec gadania wiecie o co mi chodzi....bierzemy się do roboty- napisał pod zdjęciem. 
 

Nie da się ukryć, że zmiana jest naprawdę imponująca. Sylwetka, którą obecnie prezentuje tancerz to połączenie regularnych treningów na siłowni i przede wszystkim zdrowej diety, choć jak sam przyznaje czasem zdarza mu się zaszaleć. 

 

Fanki wzdychają na jego widok, ale niestety nie mamy dla nich dobrej wiadomości. Łukasz ma piękną partnerkę i córeczkę, która jest jego małą kopią. 

 
 

Dobra metamorfoza? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.