Małgorzata Rozenek-Majdan odsłoniła nogi. Fani: "Dama nie ubiera takich mini"

Długo trzeba było czekać na tak seksowną stylizację Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda założyła czerwoną mini i odsłoniła bardzo szczupłe nogi. Nie wszystkim się to spodobało.

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się figurą na wakacjach. Zobacz jej przygotowania do Iron Majadan

Małgorzata Rozenek-Majdan w seksownej stylizacji 

Tak seksownej stylizacji Małgorzata Rozenek-Majdan dawno na sobie nie miała. Gwiazda TVN w poniedziałkowy wieczór wybrała się na randkę z mężem Radosławem. Z tej okazji włożyła czerwoną sukienkę. Nie da się ukryć, że długość jest naprawdę mini, ale tym samym zobaczyliśmy bardzo szczupłe nogi Perfekcyjnej Pani domu

 

Większość fanów zachwycona, ale niektórzy z nich twierdzą, że damie nie przystoją takie stylizacje. 

Dama nie ubiera takich mini, wyglądasz seksownie fakt, bardzo atrakcyjnie. Ale nie jak dama. Zobacz jak ubiera się Kate Middleton- prawdziwa dama - skomentował jeden z obserwatorów.

To nie pierwszy taki komentarz na profilu Małgosi Rozenek. Z drugiej strony gwiazda odsłoniła tylko nogi, więc raczej nie ma o co robić afery. 

W komentarzach pojawiły się też komentarze dotyczące ciąży. 

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży? 

W mediach aż huczało jak kilka tygodni temu pojawiło się zdjęcie, na którym Małgorzata Rozenek-Majdan ma widocznie zaokrąglony brzuszek. Gwiazda nie potwierdziła jednak tej informacji w żaden sposób. Od tego momentu wybierała stylizacje raczej oversize, które doskonale ukrywają wszystkie krągłości. 

Tym razem ma na sobie obcisłą sukienkę, a brzuszka brak. Czy to kwestia dobrego ustawienia do zdjęcia, czy może gwiazda TVN tak naprawdę nie była w ciąży. Nie ma co gdybać, raczej pozostaje nam czekać na oficjalny komunikat ze strony Rozenek i jej męża Radosława Majdana.

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.