Magdalena Swat tak wyglądała w Top Model. Teraz jej nie poznacie

Po raz pierwszy mogliście o niej słyszeć za sprawą Top Model. Kiedy odpadła z programu słuch po niej zaginął. Teraz wraca zupełnie odmieniona i po konkursie Miss Universe!

Ćwiczenia Miss Polonia - Agaty Biernat

Kim jest Magdalena Swat?

Magda Swat dała się poznać szerszemu gronu publiczności w pierwszej edycji Top Model. Wtedy rudowłosa dziewczyna była delikatnie krąglejsza i prawdopodobnie to właśnie dlatego nie udało jej się dojść do finału. Niemniej jednak jej kariera jeszcze przez moment trwała w programie Project Runway, gdzie rozkochała w sobie Jacoba. Później słuch po niej zaginął. Magda jednak postanowiła dalej walczyć o swoje marzenia, ale już zupełnie gdzie indziej. Co teraz robi i jak wygląda? 

Magdalena Swat przeszła metamorfozę 

Dziewczyna na przestrzeni lat bardzo się zmieniła. Rude włosy zamieniła na blond i znacząco schudła. Z jej profilu na Instagramie dowiadujemy się, że jest miłośniczką fitnessu co zresztą widać po jej umięśnionym smukłym ciele. 

 
 

Ciężka praca popłaca, a ona się o tym niedawno przekonała. Dlaczego? Magdalena wzięła udział w konkursie Miss Universe 2018, gdzie osiągnęła naprawdę dobry wynik. Dziewczyna znalazła się w dwudziestce najpiękniejszych kobiet na świecie. 

Udało się Top 20 Miss Universe zaliczone. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że miałam zaszczyt reprezentować Polskę na tym konkursie. Jest to historyczne osiągnięcie, w które włożyłam bardzo dużo pracy ! Nauczyłam się też aby w życiu spodziewać się niespodziewanego, dziękuje wszystkim za wsparcie i trzymane kciuki !!!  - napisała na Instagramie.
 

Trzeba przyznać, że dziewczyna wygląda teraz naprawdę świetnie, a metamorfoza którą przeszła, widoczna jest gołym okiem. 

Pamiętacie ją jeszcze?

 
 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.