Tak wyglądały pośladki Kim Kardashian przed operacjami

Choć Kim Kardashian nigdy nie przyznała się do tego, że powiększała pośladki, to chyba nikt nie ma złudzeń. Celebrytka opublikowała stare zdjęcia, an którym jest przed operacjami. Jak wyglądała?

Kim Kardashian jest miłośniczką medycy estetycznej 

Nie można temu zaprzeczyć, że Kim Kardashian uwielbia chodzić do chirurga plastycznego. Choć celebrytka nigdy nie przyznała się do tego, że coś w sobie poprawiała to raczej nikt nie ma złudzeń. Raz na jakiś czas internet aż huczy od tego, że Kardashianka powiększyła sobie piersi, czy pośladki

 

Kiedy Kim opublikowała to zdjęcie od razu pojawiły się domysły, że powiększyła sobie biust. Cóż, wydaje się on rzeczywiście większy, ale nie wiemy czy to kwestia operacji czy może stylizacji. 

W odróżnieniu od starszej siostry Kylie Jenner postanowiła postawić na bardziej naturalny look i tak młoda celebrytka pozbyła się wypełniaczy z twarzy i ust. Efekt? fani są zachwyceni. Może Kim powinna wziąć z niej przykład?

 

Kim Kardashian przed operacjami

Ostatnio na Instagramie Kim Kardashian pojawia się sporo starych zdjęć. Gwiazda pokazuje fotki, na których była małym dzieckiem, nastolatką czy już nawet dorosłą kobietą, ale nadal przed operacjami. Tym razem padło na okres nastoletni. Kardashianka na zdjęciu ma zaledwie 13 lat, a już pozuje w bardzo skąpym bikini. Coś co się może rzucić w oczy to jej pośladki, ale raczej ich brak.

 

Oczywiście na fotce widać jej krągłości i szczupłe ciało, ale nie ma mowy o tym, że jej obecne pośladki to geny. Zobaczcie sami. 

 

Tak czy inaczej Kim spędza naprawdę sporo czasu na siłowni żeby móc chwalić się takim ciałem. Nawet jeżeli powiększyła sobie pośladki to żeby utrzymać efekt szczupłej sylwetki potrzebne jest choć minimum wysiłku fizycznego.

Trening Kim Kardashian

Kim Kardashian skończyła 38 lat. Kendall pokazała wideo, którego do tej pory nikt nie widział

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.