Kobiety wzdychają na jego widok, ale Jakub Kucner nie zawsze tak wyglądał

Jakiś czas temu Jakub Kucner został pierwszym wicemisterem w konkursie Supernational. Teraz model i trener personalny pokazuje ile pracy musiał włożyć w to, żeby tak wyglądać jak teraz.

FITNESS FIGHT na mięśnie brzucha

Jakub Kucner uważany jest za jednego z przystojniejszych w show-biznesie 

Z tym nie można się nie zgodzić. Kobiety wzdychają na widok Jakuba Kucnera, jednak wiele z nich z pewnością nie zdaje sobie sprawy ile wyrzeczeń i ciężkiej pracy musiał włożyć w to, żeby tak wyglądać. 

Niedawno został pierwszym wicemisterem Supernational.

 

Niedługo po konkursie pokazał stare zdjęcie i zszokował wszystkim. Cztery lata temu Jakub Kucner nie przypominał siebie. 

Metamorfoza Jakuba Kucnera

W polskim show-biznesie znamy już historię spektakularnych metamorfoz. Zaliczyć do nich możemy chociażby Karolinę Szostak, która schudła ponad 30 kilogramów. Patrząc na Kucnera chyba nikt nie zdawał sobie sprawy, że on również sporo schudł. W końcu wszyscy mamy w głowie jego niesamowitą muskulaturę. 

Nie zawsze wyglądałem jak teraz i jeszcze 4 lata temu nawet mi się nie śniło, że mógłbym zostać Misterem Polski. Przesuńcie fotki w tym poście i zobaczcie, że warto walczyć o swoje marzenia - napisał na Instagramie. 

Drugie zdjęcie z pewnością was nieźle zaskoczy. 

 

Fani przecierają oczy ze zdumienia i pytają czy to rzeczywiści ta sama osoba. Rzeczywiście różnica jest ogromna. Kuba udowadnia, że ciężka praca i determinacja jest kluczem do sukcesu. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.