Ranking 2018: Najlepsze klaty w polskim show-biznesie

Nie tylko panie w tym roku chętnie prezentowały swoje szczupłe sylwetki na Instagramie, ale również panowie. W naszym zestawieniuRobert Lewandowski, Piotr Stramowski, Michał Szpak, Jakub Kucner i inni! Kto przypakował najwięcej?

Coraz więcej facetów z polskiego show-biznesu zaczyna ćwiczyć na siłowni. Niektórzy mogą pochwalić się już naprawdę imponującymi efektami. Zobaczcie, kto znalazł się w naszym zestawieniu! 

Jakub Kucner został pierwszym wicemisterem Supranational

Tak niewiele zabrakło do wygranej, ale z pewnością dla fanek Kucnera to on jest najprzystojniejszym facetem na świecie. Nie da się ukryć, że na widok Kuby wzdychamy z zachwytem. Kiedy ściągnie koszulkę robi się jeszcze goręcej. Kuba na co dzień jest trenerem personalnym więc jego sylwetka wcale nas nie dziwi. 

 

Michał Szpak przypakował na siłowni

Kiedy zaczynał swoją karierę w mediach raczej daleko mu było do atlety. Teraz jednak Michał Szpak wygląda zupełnie inaczej. Od kilku lat trenuje na siłowni pod okiem trenera personalnego, a efekty są imponujące. Piosenkarz coraz częściej wybiera stylizacje, które podkreślają jego muskuły. 

 

Modny Tata regularnie trenuje na siłowni 

Michał Będzimirowski kryjący się pod pseudonimem Modny Tata na Instagramie ma spore grono fanek. Czy nas to dziwi? W ogóle! Michał wygląda jak Adonis. Nad swoją muskulaturą codziennie pracuje na siłowni. 

 

FITNESS FIGHT na mięśnie brzucha

Piotr Stramowski wyrzeźbił swoją sylwetkę 

Po raz pierwszy Piotr Stramowski odsłonił swoje umięśnione ciało w filmie "Pitbull Nowe Porządki". Okazuje się, że aktor złapał sportowego bakcyla i do dziś regularnie trenuje. Efekt? Zobaczcie sami. 

 

Mateusz Janusz z Fit Lovers 

Mateusz Janusz to połowa duetu Fit Lovers. W tym roku było o nim bardzo głośno za sprawą kilku afer związanych z jego udziałem w "Ameryka Express". Niemniej jednak nie można powiedzieć, że nie zalicza się on do grona gwiazd, które mają naprawdę umięśnione ciała. Tylko spójrzcie na jego brzuch

 

Mateusz Hładki zaskoczył na Instagramie 

Fani Dzień Dobry TVN z pewnością kojarzą tego dziennikarza. Okazuje się, że Mateusz Hładki jest fanem treningów na siłowni, a kiedy ściągnie koszulkę to kryje się pod nią imponująca klata i umięśniony brzuch. Wiedzieliście, że on tak wygląda? 

 

Nikt tak nie motywuje jak Qczaj 

Nie sposób się z tym nie zgodzić. Grono fanów na Instagramie Qczaja stale rośnie. Podejrzewamy jednak, że w statystykach przewyższają głównie kobiety. Trener nie tylko motywuje przez to co mówi, ale spójrzcie tylko na jego klatę. 

 

Cezary Pazura ma 56 lat 

Choć aktor nie ma już 20 lat to mimo wszystko może pochwalić się naprawdę nieźle umięśnionym ciałem. W te wakacje Cezary Pazura pochwalił się swoją muskulaturą. 

 

Robert Lewandowski może pochwalić się jednym z najlepszych ciał w polskim show-biznesie 

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć oczywiście Roberta Lewandowskiego. Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie ma naprawdę imponującą klatę. Oczywiście, zawdzięcza ją ciężkiej pracy nie tylko na boisku, ale również na siłowni. Anna Lewandowska z pewnością jest z niego dumna. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.