Ewa Chodakowska we Włoszech nieźle zgrzeszyła. Jak?

Ewa Chodakowska propaguje zdrowy styl życia od lat. Trenerka jakiś czas temu z mamą i siostrą pojechała na wycieczkę do Watykanu. Na Facebooku przyznała się do tego co jadła podczas wizyty do Włoch. Zdziwieni?

Szybki trening, który zrobisz w pracy od Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska zabrała mamę i siostrę do Watykanu 

Trenerka wielokrotnie podkreślała, że praca jest dla niej ważna, ale to rodzina jest najważniejsza. Ewa Chodakowska kiedy tylko może spędza czas z najbliższymi w rodzinnym mieście lub zabiera ich na zagraniczne wyjazdy. Tym razem wspólnie z mamą i siostrą poleciała do Watykanu. 

Ewa Chodakowska na liście najmłodszych milionerów z Polski

Trenerka przyznaje się do grzeszków we Włoszech 

Choć głównym celem wyjazdu było zwiedzanie Watykanu to Ewa Chodakowska nie mogła odmówić sobie kilku jedzeniowych grzeszków. Na co dzień trenerka proponuje swoim fanom zdrowe przepisy, a także słodycze swojej marki Be Raw, ale podczas krótkiego urlopu nie mogła sobie nie pozwolić na kilka przyjemności. 

Familijna wyprawa do Watykanu, sprawiła, ze zawaliłam parę obowiązków..Tak, tak.. ja tez mam swoje potknięcia..Wjechała pizza, czerwone wino i makaron.. Ale już grzecznie wylądowałam i WRACAM DO GRY! - napisała na Facebooku.

Jak widać trenerka również pozwala sobie na małe potknięcia, ale w ogóle się tym nie przejmuje. Biorąc pod uwagę fakt, że Ewa Chodakowska jest w ciągłym ruchu to nadprogramowe kalorie pewnie i tak już spaliła. 

Ewa Chodakowska przyznaje się do grzeszków podczas wyjazdu do WłochEwa Chodakowska przyznaje się do grzeszków podczas wyjazdu do Włoch www.instagram.com/chodakowskaewa

Niedawno Joanna Przetakiewicz pozowała z burgerem. Wtedy Chodakowska napisała jej, że taki burger jak jej to nie fast food, a slow food. Trenerka nie raz mówiła o tym, że trening i dieta są ważne, ale trzeba też zachować w życiu równowagę.  

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.