Anna Lewandowska nadal jest studentką? Odpowiedziała na Instagramie

Anna Lewandowska skończyła warszawski AWF. Okazuje się, że trenerka nie zakończyła jednak swojej edukacji. Na Instagramie opublikowała wpis, który to potwierdza.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna Lewandowska jest nadal studentką

To, że Anna Lewandowska jest ambitna to już wiemy. Widać to chociażby po liczbie jej biznesów, które prowadzi. Niedawno trenerka otworzyła swoją pierwszą kawiarnię Helahty Store na warszawskim Wilanowie. Wiemy, że to nie ostatni punkt na mapie Polski, gdzie zjecie pyszne i zdrowe posiłki. Lewandowska ma w planach otworzyć ich około czterdziestu. 

Niedawno Anna Lewandowska na swoim Instagramie opublikowała z pozoru zwykłe zdjęcie. Z opisu pod nim dowiadujemy się jednak bardzo ciekawej rzeczy. 

Wczoraj szybki i intensywny dzień w Polsce. Biegiem do samolotu, szybkie zajęcia (studia) i wracam do Monachium. Ale, ale zawsze miło wpaść na kawkę z miodem do mojego kochanego brata @piotrekstachurski - napisała. 

Fani od razu zaczęli pytać Lewandowską o to, czy rzeczywiście nadal jest studentką. Żona Roberta Lewandowskiego nie dość, że to potwierdziła to napisała jeszcze, że to nie jej drugie, a już trzecie studia. 

 

Najbardziej dociekliwi obserwatorzy próbowali wyciągnąć od gwiazdy jaki kierunek wybrała i gdzie. Niestety na te komentarze Lewandowska już nie odpowiedziała. 

Biorąc pod uwagę fakt, że trenerka ma wykształcenie dietetyczne, a teraz dużo czasu poświęca na biznesy możemy przypuszczać, że tym razem wybrała kierunek bliższy zarządzaniu. Jaka jest jednak prawda? Tego nie wiemy, ale liczmy, że wkrótce Ania podzieli się z nami tą informacją

 

Wyobrażacie ją sobie na sali wykładowej albo egzaminie? 

Czy Robert Lewandowski pokaże kiedyś twarz Klary? Piłkarz odpowiada

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.