Patryk Vega bardzo schudł. Jak teraz wygląda reżyser?

Patryk Vega to jeden z reżyserów, dzięki któremu oglądamy filmy często przełamujące tematy tabu. Jedni go uwielbiają inni nie, ale teraz wszyscy zwracają uwagę na jego ogromną metamorfozę.

Patryk Vega kiedyś 

Patryk Vega rozpoczął swoją wielką karierę od filmu "Pitbull Nowe Porządki". Choć wcześniej również zajmował się tworzeniem filmów, to dopiero ten dał mu ogromną rozpoznawalność. Dotychczas Vega nie mógł pochwalić się szczupłą sylwetką, ale najnowsze zdjęcia potwierdzają, że teraz bardzo schudł. Co więcej, niektórzy twierdzą, że metamorfoza jest tak ogromna, że Patryk nie przypomina dawnego siebie. 

 

Na tym zdjęciu doskonale widać jak Patryk wyglądał kiedyś. Zobaczcie niżej jak jest teraz. 

SCHUDŁAM 10 KG. Moje życie się zmieniło...

Patryk Vega przeszedł metamorfozę 

Kilka dni temu odbyła się premiera nowego filmu Patryka Vegi "Plagi Breslau" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Na czerwonym dywanie zachwycały nie tylko gwiazdy, ale także reżyser, na którego patrzyli wszyscy. Dlaczego? Nowy wygląd Vegi pozytywnie zaskoczył nie tylko gości na premierze, ale również internautów. Zobaczcie jak komentowali jego zdjęcia na Instagramie

Panie Patryku! Coś Pana ubyło - komentowali.

Nie sposób się z tym nie zgodzić. Od razu widać, że reżyser bardzo schudł. 

 

Patryk Vega schudł 40 kilogramów!

W wywiadzie dla Jastrząbpost.pl Patryk Vega zdradził jak udało mu się schudnąć 40 kilogramów i co go do tego skłoniło. 

Rzeczywiście zjechało 40 kilogramów. Ja mam też 40 lat, więc to jest czas radykalnych decyzji. Kiedy miałem lat 30 to ta nadwaga mi nie przeszkadzała, ale po 40 zacząłem się czuć więźniem tego ciała, byłem już zmęczony, miałem poczucie, że jestem senny w ciągu dnia, więc teraz nie ma lekko, 5 x dziennie kurczak z warzywami, treningi kilka razy - powiedział.

A jak wyglądają jego treningi

Ja mam fajnych trenerów. Dziewczyna która to organizuje jest psychologiem, a ci trenerzy są fizjoterapeutami. Generalnie ja jestem zadaniowcem i nastawiam się jak coś robię na 500 %. Jak chodziłem na siłownię to 6 razy w tygodniu i potem mi się to znudziło, bo stwierdziłem, że po co mam to właściwie robić. Więc oni mi wpajają, że mam niczego nie oczekiwać. Nie spodziewać się, że będę miał super sylwetkę, mam traktować to jako zwykłą czynność, którą mam wykonywać minimum 3 x w tygodniu do końca życia, nie spodziewając się żadnych efektów, więc staram się to robić dla zdrowia - dodał.

Patryk Vega przeszedł ogromną metamorfozęPatryk Vega przeszedł ogromną metamorfozę www.instagram.com/patryk_vega_official

Wygląda lepiej?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.