Ranking 2018: Najlepsze metamorfozy z polskiego show-biznesu

Na naszym rodzimym podwórku w 2018 roku byliśmy świadkami kilku naprawdę niesamowitych metamorfoz gwiazd. Zobaczcie, które z nich schudły i zrobiły formę życia.

FITNESS FIGHT na mięśnie brzucha

Nie tylko za granicą, lecz także i u nas na salonach mogliśmy być świadkami spektakularnych metamorfoz. Niektóre gwiazdy wyglądają zupełnie inaczej. Zobaczcie, kto znalazł się w naszym zestawieniu. 

Ranking 2018: Metamorfozy zagranicznych gwiazd. One schudły najwięcej

Gosia Andrzejewicz schudła 

Nieco zapomniana ostatnio piosenkarka Gosia Andrzejewicz w 2018 roku postanowiła zadbać przede wszystkim o siebie. Gwiazda naprawdę schudła, a fani zachwycają się jej nową sylwetką. W social mediach na potwierdzenie tego, że gwiazda zaczęła walczyć o lepszą sylwetkę, widzimy filmiki i zdjęcia z treningów na siłowni. 

 

Agnieszka Jastrzębska zaczęła treningi u Anny Lewandowskiej 

Agnieszka Jastrzębska, dziennikarka Dzień Dobry TVN, dotychczas chowała swoje kształty pod bezowymi sukienkami. W tym roku zaskoczyła wszystkich, kiedy opublikowała zdjęcie z wakacji w kostiumie kąpielowym! Fani byli miło zaskoczeni, jak bardzo zeszczuplała dziennikarka. Okazuje się, że gwiazda ćwiczy pod okiem jednego z trenerów Ani Lewandowskiej. Teraz Jastrzębska wygląda naprawdę dobrze. 

 

Roma Gąsiorowska schudła, przygotowując się do roli 

Uwielbiana przez fanów aktorka Roma Gąsiorowska w tym roku zrzuciła ubrania i odsłoniła swój... sześciopak! Gwiazda, przygotowując się do roli trenerki fitness w filmie "Całe szczęście", zrobiła naprawdę rewelacyjną formę. To kolejny mały sukces teamu z Healthy Center by Ann, bo to pod ich opieką Roma trenowała. 

Roma Gąsiorowska przygotowywała się do roli w Healthy Cenetr by Ann pod okiem trenera Jakuba GłąbaRoma Gąsiorowska przygotowywała się do roli w Healthy Cenetr by Ann pod okiem trenera Jakuba Głąba www.instagram.com/healthycenterbyann

Sonia Bohosiewicz od dłuższego czasu zachwyca 

Aktorkę Sonię Bohosiewicz również możemy zaliczyć do grona gwiazd, które w tym roku zaprezentowały wspaniałą formę. Choć gwiazda nigdy nie miała jakieś sporej nadwagi, to w 2018 roku wyglądała rewelacyjne. Spójrzcie tylko na jej zdjęcia w kostiumie kąpielowym. 

 

Zofia Zborowska trenuje regularnie i przynosi to znakomite efekty 

Zofia Zborowska jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Aktorka stawia tam na naturalność, a jej fani to w niej właśnie cenią. Jeżeli obserwujecie ją na co dzień, to z pewnością wiecie, z jaką determinacją ćwiczy na siłowni. Efekty pracy z trenerem personalnym są naprawdę imponujące, bo gwiazda wygląda fantastycznie. 

 

Kasia Warnke w tym roku pokazała różne oblicza 

Pamiętacie, jak Kasia Warnke zgoliła głowę na zapałkę? Gwiazda zrobiła to w związku z filmem, w którym miała zagrać. Z tą zmianą wiązały się też specjalne treningi MMA, które dały aktorce mocno wyrzeźbioną sylwetkę. Fani w komentarzach nie mogli wyjść z zachwytu. 

 

Anna Dereszowska zaczęła trenować z trenerką personalną 

A pierwsze efekty widoczne są już gołym okiem. Dereszowska rozpoczęła współpracę z zawodniczką fit model Gosią Gałkowską. Choć aktorka zawsze była szczupła, to jej sylwetka wygląda teraz na jeszcze smuklejszą. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.