Metamorfozy zagranicznych gwiazd. One schudły najwięcej

Już za chwilę wszyscy będziemy świętować Sylwestra. Zanim jednak to nastąpi sprawdźmy, które z gwiazd w 2018 roku schudły najbardziej. Kelly Clarkson, Blake Lively, Khloe Kardashian i inne!

SCHUDŁAM 10 KG. Moje życie się zmieniło...

W poniższym zestawieniu przedstawimy sylwetki gwiazd, które w 2018 roku straciły najwięcej na wadze. Wśród nich np.Kelly Clarkson, Blake Lively i inne! Niektóre metamorfozy gwiazd mogą was zaskoczyć. 

Kelly Clarkson przeszła niesamowitą metamorfozę 

Do niedawna 36-letnia Kelly Clarkson nie mogła pochwalić się tak znakomitą formą jak teraz. Gwiazda po ciąży niestety długo borykała się z dodatkowymi kilogramami, ale teraz jest na dobrej drodze, żeby wrócić do sylwetki z początku swojej kariery. Kelly wygląda teraz naprawdę dobrze! 

 

Blake Lively po ciąży zrzuciła 27 kilogramów!

Blake Lively od lat uważana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek z Hollywood. Po ciąży gwiazda przez pewien czas była nieco okrąglejsza, ale forma, którą teraz prezentuje jest fantastyczna. Szczupłe nogi to wielki atut aktorki. Ostatecznie po porodzie Blake schudła aż 27 kilogramów i wygląda lepiej niż przed nim. 

 

Missy Elliot po tym jak schudła wygląda znacznie młodziej 

Missy Elliot była jedną z pierwszych kobiet, które nie śpiewały, a rapowały. Artystka zawsze była przy kości, a do tego jej stylizacje jeszcze mocniej uwydatniały jej dodatkowe kilogramy. W 2018 roku 47-latka postanowiła zmienić coś w swoim życiu i mocno schudła. Efekt? wygląda fenomenalnie! 

 

Khloe Kardashian nigdy nie wyglądała tak dobrze 

W 2018 roku Khloe nie tylko zrobiła formę życia, ale także została mamą! Choć niektóre kobiety długo walczą z dodatkowymi kilogramami po ciąży to nie ona. Kardashianka za cel postawiła sobie, że chce po urodzeniu córki wyglądać jeszcze lepiej i to jej się rzeczywiście udało. Zobaczcie tylko na jej najnowsze zdjęcia. 

 

Kim Kardashian waży tylko 54 kilogramy 

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd na świecie - Kim Kardashian także w tym roku wzięła się mocno za siebie. Gwiazda przyznała, że trenuje sześć razy w tygodniu, czasem nawet dwa razy dziennie. Przy tym wszystkim trzyma zdrową dietę. Efekt tego jest taki, że w grudniu Kim Kardashian zaprezentowała naprawdę szczupłą sylwetkę, a tak szczupłych nóg chyba nie miała nigdy. 

 

Lady Gaga w 2018 roku zachwycała 

Lady Gaga w swojej karierze miała moment, kiedy jej figura była daleka od ideału. Ten moment jest już dawno za nią. Od dłuższego czasu piosenkarka może pochwalić się boskim ciałem, które uwielbia pokazywać na Instagramie. Spójrzcie tylko na jej szczupłe nogi. 

 

Janet Jackson schudła ponad 30 kilogramów 

Choć jej metamorfoza trwa już jakiś czas to w 2018 roku Janet Jackson zaprezentowała naprawdę niesamowitą formę. Artystka dawno nie wyglądała tak dobrze. Przypomnijmy, że gwiazda jakiś czas temu została mamą. 

 

Rihanna schudła i to całkiem sporo! 

Jakiś czas temu Rihanna założyła na siebie bardzo niekorzystną stylizację, która uwydatniła jej niedoskonałości i masywne uda. Wtedy wszyscy zastanawiali się, dlaczego gwiazda tak przytyła. Choć Rihanna nie komentowała swojego ówczesnego wyglądu, to widać, że w jej sylwetce coś się zmieniło, bo jest znacznie szczuplejsza. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.