Schudła ponad 35 kg trzymając się tych zasad w trakcie diety

Dieta, która umożliwiła jej zmianę życia o 180 stopni. W ciągu zaledwie kilku miesięcy niewyobrażalnie schudła, jak?

Schudła po porodzie. Zobacz, jak udało jej się znaleźć motywację

Jenna Jameson udostępniła zdjęcie w świątecznej piżamie,której rozmiar jeszcze rok temu pasował idealnie.Teraz piżama jest o wiele za duża, a to wszystko za sprawą jej specyficznej diety. Jakiej? 

 

Jenna rozpoczęła dietę keto w kwietniu 2018 roku i od tego czasu straciła ponad 35 kg.
To zaledwie 8 miesięcy trzymania się konkretnego programu odchudzającego, w trakcie którego schudła tak wiele. Każdy, kto wcześniej próbował się odchudzać doskonale wie, jakie to trudne. 

Schudła ponad 30 kilogramów, dzięki kilku zmianom. Teraz wygląda niesamowicie!

 

W swoim poście Jenna zdradziła, co ją motywuje i dlaczego nie oszukuje i nie podjada. Odpowiedź jest zupełnie prosta - dlatego, że widzi postępy. Co zresztą widać na zdjęciu. Piżama, którą założyła wygląda jakby należała do zupełnie innej osoby. Aż trudno w to uwierzyć. Pod swoim postem napisała:

Ludzie zawsze pytają mnie, jak pozostaję zmotywowana i trzymam się dalej diety ketogenicznej ... no to jest moja motywacja. Ta piżama w rozmiarze XXL, którą nosiłam w zeszłe święta. Nic nie motywuje mnie bardziej do zdrowego odżywiania. Zachęcam was, abyście byli cierpliwi i trzymali się kursu. Będą tygodnie bez postępów, a później ... ujrzysz zupełnie inny kształt. Bądź uprzejma dla siebie, a twoje ciało zareaguje.

Na jakiej diecie jest Jenna?

To, jak wygląda jej dieta Jenna pokazuje na swoim Instagramie. Tak, jak wspomniała jest na diecie ketogenicznej, w której unika spożywania węglowodanów. Jej pierwsze wideo na Instagramie zawierało dwa składniki, a jego przygotowanie jest bardzo łatwe: jajka podawane na rukoli. 

 

Okazuje się, że dieta ketogeniczna nie jest taka trudna. Jenny pokazuje, że jak nie ma czasu na zrobienie posiłku, to kupuje gotowe dania. 

 

Czym dokładnie jest dieta ketogeniczna?

Dowiesz się tutaj: Dieta ketogeniczna, czyli niskowęglowodanowa. Jedz tłuszcz i spalaj tkankę tłuszczową [ZASADY]

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.