Bella Hadid jest chora? Tak szczupła nigdy nie była

Bella Hadid wspólnie z siostrą Gigi Hadid szturmem podbiły świat mody. Bella uważana była za chodzący ideał, ale jej najnowsze zdjęcia martwią fanów modelki. Co się z nią stało?

Bella Hadid na wybiegu Victoria's Secret 

Bella Hadid była jedną z gwiazd na wybiegu Victoria's Secret podczas minionego pokazu w Nowym Jorku. Od lat marka stawia na modelki, które mają seksowne i wysportowane ciała. Niestety Bella chyba przesadziła z ćwiczeniami i dietą, bo najnowsze zdjęcia niepokoją. 

 

Nawet na tym zdjęciu widać jak przerażająco chuda jest Hadid, ale to nie to zdjęcie wywołało największe poruszenie w sieci. Zobaczcie filmik, pod którym fani jednogłośnie stwierdzili, że gwiazda jest chora

Bella Hadid ma anoreksję? 

Modelka jest uwielbiana przez projektantów i marki. Na przestrzeni zaledwie kilku lat występowała w pokazach takich marek Chanel, Balmain, Tommy Hilfiger, Marc Jacobs i wielu, wielu innych. Tym razem gwiazda brała udział w sesji dla magazynu "Love Magazine". W sieci pojawiło się wideo, które zapowiada numer z gwiazdą. To właśnie ono wzbudziło największą kontrowersję na Instagramie. 

 

Fani pod postem pisali, żeby magazyn nie promował takich sylwetek, bo one nie wyglądają zdrowo. Inni zaś komentowali wygląd Belli Hadid w ten sposób: 

To nie jest piękne, wygląda jak cyborg, jest tak chuda, że dosłownie widzisz jej kości.
Udaje, że jest szczęśliwa i pewna siebie, ale tak naprawdę cierpi na zaburzenia odżywiania.

Nie sposób się z tym nie zgodzić. Bella Hadid do tej pory nigdy nie wyglądała tak źle jak teraz. Czy rzeczywiści cierpi na anoreksję lub bulimię? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.