60-letnia Grażyna Wolszczak pokazała brzuch

Grażyna Wolszczak to z pewnością jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Gwiazda niedawno skończyła 60 lat. Z tej okazji pokazała jak wygląda jej ciało pod ubraniami. Efekt? Zobaczcie sami!

Grażyna Wolszczak skończyła 60 lat

Od lat możemy oglądać Grażynę Wolszczak w serialu "Na Wspólnej", ale szersze grono fanów z pewnością kojarzy ją też z innych produkcji czy z teatru. Aktorka na przestrzeni lat bardzo się zmieniła, ale w jej wypadku wiek to tylko liczba. Kilka dni temu skończyła 60 lat. 

 
 

Grażyna Wolszczak pokazała brzuch 

Wszyscy doskonale wiemy, że z wiekiem nasze ciało nie jest już takie jędrne jak było kiedyś, a także dużo trudniej osiągnąć nam szczupłą sylwetkę. Okazuje się, że Grażyna Wolszczak nie ma z tym żadnego problemu. Z okazji urodzin postanowiła wrzucić na Instagram zdjęcie, na którym pokazuje swój brzuch i opatrzyć go zabawnym opisem. 

Kolejnych 10 lat minęło, a kaloryfera wciąż brak!!
 

Fani zachwyceni:

 Figura 18-latki.

Choć rzeczywiście aktorka nie ma kaloryfera na brzuchu, to mimo wszystko może pochwalić się naprawdę szczupłą sylwetką. Jeden z fanów zauważył, że gwiazda ma na nogach celullit, ale aktorka szybko mu odpisała: 

Oj tam, oj tam umiarkowany :)

Jak Grażyna Wolszczak dba o sylwetkę? 

Z tego co gwiazda publikuje na Instagramie dowiadujemy się, że Grażyna Wolszczak korzysta z diety pudełkowej. Jeżeli chodzi o trening to aktorka zdecydowała się na popularny trening z elektrostymulacją w jednym z warszawskich studiów. 

 

Nie tylko fani są pod ogromnym wrażeniem formy, ale również my. Brawo! 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.