Nowy pomysł Jane Fondy zachwyci wszystkich miłośników sportu

Jane Fonda przygotowała dla swoich fanów prawdziwą niespodziankę. Aktorka od lat zajmuje się fitnessem i zdrowym stylem życia. Teraz postanowiła stworzyć własną markę!

Jane Fonda stworzyła fitnessową markę

Ten pomysł z pewnością zachwyci wszystkich miłośników sportu. Jane Fonda, królowa światowego fitnessu postanowiła stworzyć własną markę. Wcześniej gwiazda zajmowała się nagrywaniem treningów na wideo, które okazały się prawdziwym hitem. Seria Jane Fonda Workout sprzedała się w nakładzie 17 milionów egzemplarzy. To świadczyć może o tym, że gwiazda ma naprawdę spore grono fanów. 

Co będzie można kupić u Fondy? Okazuje się, że aktorka podeszła do tematu kompleksowo i sprzedawać będzie suplementy diety, ubrania oraz przyrządy do ćwiczeń. Marka Jane Fondy ma być jednak głównie skierowana do osób po 50-tym roku życia. Premiera marki już wiosną 2019 roku. 

Fitness i zdrowie od zawsze były moją pasją. Nie tylko dlatego, że gdy ćwiczę wyglądam lepiej, ale dlatego, że czuję się lepiej i myślę w inny sposób – wyznała portalowi Wwd.com.
 

Jane Fonda w tym roku skończy 81 lat 

Uwielbiana przez Amerykanów aktorka w tym roku skończy 81 lat. Trudno w to uwierzyć, bo Jane Fonda nadal wygląda zjawiskowo i ma niesamowitą formę. Na youtube możemy znaleźć filmiki, gdzie ćwiczy jako młoda dziewczyna, ale również jako dojrzała kobieta. Chyba każda kobieta chciałaby mieć taką kondycję i ciało w jej wieku. Zobaczcie, jak wyglądały jej programy treningowe. 

 
 

Pomysł ze stworzeniem marki dla dojrzałych kobiet i mężczyzn może być strzałem w dziesiątkę i prawdziwą żyłą złota, tym bardziej, że tworzy ją prawdziwa legenda fitnessu Jane Fonda. 

To sport pomaga Demi Lovato wrócić do siebie po odwyku. Jaki?

Ile ważyła Meghan Markle przed ciążą?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.