Anna Lewandowska organizuje Healthy weekend. Cena, miejsce, atrakcje

Obozy w Dojo Stara Wieś wyprzedają się w kilkanaście minut, dlatego Anna Lewandowska postanowiła stworzyć również Healthy weekendy. Pierwszy już w lutym. Gdzie się odbędzie i ile kosztuje?

Anna Lewandowska organizuje Healthy weekend

Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiła się informacja, która z pewnością ucieszy jej fanów. Po tym jak zimowy obóz w Dojo Stara Wieś wyprzedał się w kilkanaście minut trenerka postanowiła stworzyć Healthy Weekend. Już w lutym fani Lewandowskiej będą mogli trenować pod jej okiem i head coacha Healthy Center by Ann - Jakuba Głąba. 

 

Gdzie odbędzie się Healthy weekend?

Miejsce, w którym odbędzie się healthy weekend może być niemałym zaskoczeniem dla wszystkich. Zazwyczaj Anna Lewandowska wszystkie swoje obozy organizowała w Dojo, gdzie sama wcześniej trenowała. Tym razem camp odbędzie się w... Zakopanem w hotelu Mercure. Dodajmy, że w tym samym miejscu Ewa Chodakowska również organizowała tydzień metamorfoz

Termin obozu Anny Lewandowskiej: 7-10.02.2019 r.

Cena obozu Anny Lewandowskiej i atrakcje 

Na stronie wydarzenia czytamy jakie atrakcje czekają na przybyłych uczestników. 

W PROGRAMIE: duża porcja różnorodnych form aktywności fizycznej, motywacji i zdrowych posiłków.

SPORT 

  • treningi z Anną Lewandowską i Jakubem Głąbem
  • marszobiegi i  rozruchy z Anną Lewandowską i  Jakubem Głąbem
  • treningi z wykorzystaniem sprzętu sportowego, obwody stacyjne (piłki lekarskie, taśmy treningowe, hantle, sztangi, TRX, talerze treningowe, skakanki itp.) 

ODNOWA BIOLOGICZNA:

  • Wstęp do centrum Wellness do strefy Aqua

ZDROWE POSIŁKI

Profesjonalni kucharze zapewnią zbilansowane posiłki, przygotowane według zaleceń i przepisów Anny Lewandowskiej. 

Cena: 2500 zł

Z informacji na stronie dowiadujemy się również, że na obozie przewidziane są 3 treningi dziennie z Anną Lewandowską i Jakubem Głąbem, a także 3 posiłki przygotowane według przepisów trenerki. Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma od żony Roberta Lewandowskiego upominki. Więcej informacji możecie znaleźć na Instagramie gwiazdy.

 

Wybierzecie się?

 

 

Więcej o:
Copyright © Agora SA