Dlaczego Natalia Siwiec jest taka chuda? Odpowiedź może zaskoczyć

Odkąd została Miss Euro 2012, Natalia Siwiec była uważana za jedną z najseksowniejszych Polek. Od dłuższego czasu fani podejrzewają, że modelka cierpi na anoreksję. Jaki jest powód aż tak szczupłej sylwetki?

Fani podejrzewają, że Natalia Siwiec ma anoreksję

Jeszcze kilka lat temu fani zachwycali się nad krągłymi kształtami gwiazdy - jędrne piersi i pośladki były obiektem westchnień wielu facetów. Niektórzy uważali nawet, że to nie kwestia genów, a zabiegów chirurgicznych, jednak Natalia Siwiec nigdy o tym nie wspomniała. Modelka na przestrzeni lat bardzo się zmieniła. Przede wszystkim nieco ponad rok temu została mamą

Już chwile po porodzie Natalia wyglądała tak, jakby nigdy nie rodziła. Z czasem jednak zaczęła być jeszcze chudsza i wtedy fani zaczęli się zastanawiać, czy gwiazda przypadkiem nie jest chora. Siwiec wielokrotnie ucinała spekulacje na temat jej rzekomej anoreksji, ale temat co jakiś czas wraca jak bumerang. 

 

Czy Natalia Siwiec cały czas się odchudza? 

Natalia Siwiec o odchudzaniu 

W wywiadzie dla Super Expressu Natalia Siwiec wyjawiła dlaczego musi być chuda. Co powiedziała? 

Nie mam tak, że się odchudzam, może kilka razy w życiu. Teraz mam już taki nawyk że zdrowo się odżywiam przez cały czas żeby utrzymać figurę. Niestety będąc w show biznesie musiałam popaść w taka rutynę ćwiczeniową i jedzeniową żeby dobrze wyglądać. 

Na Instagramie gwiazdy pod jednym ze zdjęć Siwiec zdradziła, że ma dietę pudełkową. Fani od razu zaczęli pytać ile je kalorii dziennie. Gwiazda bez zastanowienia odpowiedziała, że 1200 kcal i do tego robi sobie jeszcze shake'a. Z innych relacji w mediach społecznościowych wiemy, że modelka nie je mięsa, a jej dieta bogata jest w tłuszcze

Czy show-biznes rzeczywiście oczekuje od gwiazd tego, żeby były aż tak szczupłe? W końcu na naszym rodzimym rynku mamy kilka takich, które są bardzo popularne, ale noszą rozmiar większy niż 36. 

Te gwiazdy podejrzewane są o anoreksję. Maja Sablewska, Natalia Siwiec i inne

Natalia Siwiec przyznała ile je dziennie kalorii. Fani są zaniepokojeni

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.