To sport pomaga Demi Lovato wrócić do siebie po odwyku. Jaki?

W wakacje fani Demi Lovato zamarli. Gwiazda trafiła do szpitala po tym jak przedawkowała mieszankę narkotyków. Piosenkarka właśnie wróciła z odwyku. Okazuje się, że to sport daje jej teraz ogromną siłę. Jak wygląda?

Demi Lovato wylądowała na odwyku 

Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Kiedy media podały informację, że Demi Lovato trafiła do szpitala jej fani byli w szoku. Okazało się, że piosenkarka przedawkowała mieszankę narkotyków taką samą jak Prince. Po wyjściu z kliniki Demi odcięła się od toksycznych znajomych, a także zmieniła numer telefonu. Przypomnijmy, że gwiazda już wcześniej miała problemy z alkoholem, a także cierpiała na bulimię. Jak teraz wygląda? 

 

Demi Lovato wróciła na Instagram

Nikt do końca nie wiedział, kiedy Demi Lovato wróci do social mediów i jakie będzie pierwsze zdjęcie, które opublikuje. Gwiazda wczoraj na swoim Instagramie zaskoczyła wszystkich publikując fotkę... po treningu

Lovato od zawsze była aktywna fizycznie i uwielbiała sport. Wydawać się może, że to właśnie dzięki niemu wróciła do formy sprzed odwyku. Jaki sport wybrała? 

 

Od dawna wiedzieliśmy, że piosenkarka uwielbia sztuki walki i to właśnie po treningu brazylijskiego jiu-jitsu widzimy ją na zdjęciu. Pod fotką napisała: 

Spocone, niechlujne włosy.
 

Widać, że gwiazda bardzo odżyła i wygląda naprawdę dobrze. Fani cieszą się, że ich idolka znowu jest z nimi. Trzeba przyznać, że walka, którą stoczyła nie była łatwa, ale się udało. Pod fotką widnieje również hasło motywacyjne "Never give up", które może dać nam do zrozumienia, że gwiazda nie planuje już wrócić nigdy do dawnych nawyków. Mamy nadzieję, że w tak dobrej formie Demi Lovato będzie już zawsze. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.