Ile ważyła Meghan Markle przed ciążą?

Meghan Markle to jedno z najgorętszych nazwisk odkąd, książę Harry potwierdził swój związek z aktorką. Obecnie para spodziewa się dziecka, ale dowiedzieliśmy się ile gwiazda ważyła przed zajściem w ciąże.

Meghan Markle już wkrótce zostanie mamą 

Wiadomość o ciąży przez dłuższy okres czasu była tajemnicą, której Kensington Palace strzegł jak najcenniejszego skarbu. Brzuch Meghan Markle jednak powoli zaczynał przebijać się przez kreacje i już nie było wątpliwości. 15 października na Instagramie pojawiło się oświadczenie, w którym czytaliśmy o, że Meghan Markle i jej mąż książę Harry będą rodzicami. 

Teraz Meghan ma już naprawdę zaokrąglony brzuszek, jednak póki co nie wiemy jaka będzie płeć dziecka, ani kiedy przyjdzie na świat. 

 

Ile waży Meghan Markle?

Gwiazda, jeszcze wtedy kiedy była aktorką uważana była za jedną z drobniejszych w show-biznesie. Wielu uważało nawet, że powinna trochę przytyć bo jest za chuda. Jakie ma wymiary? Meghan ma 94 - 63,5 - 86 (biust, talia, biodra). To co się może rzucić w oczy to biust Markle, bo przy tak drobnej sylwetce jest naprawdę spory. Pojawiły się też plotki, że jest powiększony, ale ona nigdy tego nie potwierdziła. Oczywiście pamiętajmy, że to wymiary sprzed okresu ciąży. 

 

Ile ważyła gwiazda przed zajściem w ciążę? Jak udało nam się dowiedzieć waga Meghan Markle zawsze wahała się w okolicach 56,5 kg przy wzroście 170 cm. Biorąc pod uwagę, że z natury Meghan jest szczupła to prawdopodobnie wróci do formy sprzed ciąży w zastraszająco szybkim tempie. Tak też było również przy okazji Kate Middleton, która po wyjściu ze szpitala wyglądała jakby nigdy nie rodziła. 

 
 

Szczupłe ciało bez diety i ćwiczeń? Oto metoda, z której korzystają modelki VS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.