Czy Robert Lewandowski pokaże kiedyś twarz Klary? Piłkarz odpowiada

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska bardzo chronią swoją prywatność. Na ich Instagramach widzimy tylko to, co chcą nam pokazać, jednak fani chcieliby więcej. Czy Robert pokaże kiedyś twarz Klary?

Czy Robert Lewandowski pokażę kiedyś twarz Klary?

Robert Lewandowski to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Choć jest bardzo aktywny w social mediach, gdzie np. na Instagramie obserwuje go prawie 14 milionów fanów, to nie pokazuje tam całego swojego życia. Na profilu jest mnóstwo zdjęć z Anną Lewandowską i małą Klarą, ale choć dziewczynka ma już ponad rok, to nadal internauci nie widzieli jej twarzy. 

Wielu zastanawiało się z pewnością, dlaczego Lewandowski nie chce pokazać jak wygląda jego córka. W końcu inne gwiazdy takiego samego pokroju jak on nie mają z tym problemu. Mąż Anny Lewandowskiej w wywiadzie dla Party.pl zdradził czy kiedykolwiek zdecyduje się na pokazanie córki w całej okazałości. 

Fani oczekują od nas, że jednak pokażemy tą część prywatną i staramy się w jakimś stopniu to robić. Jeśli chodzi o Klarę to wyszliśmy z takiego założenia, że może jak będzie trochę starsza i będzie bardziej świadoma, to może sama zdecyduje czy będzie chciała czy nie [...] - powiedział Robert Lewandowski w wywiadzie.
 

Wiemy, że Klara jest córeczką tatusia, bo Insta relacje, które Lewandowscy publikują w social mediach są na to niezbitym dowodem. Póki co jednak fani będą musieli jeszcze trochę poczekać na to, aż Anna Lewandowska z Robertem pokażą swoją córeczkę nie tylko od tyłu, ale także z przodu, pokazując jej twarz. 

Rodzina dla Lewandowskich jest najważniejsza 

Anna Lewandowska wielokrotnie podkreślała, że to rodzina jest dla niej najważniejsza, a jej córka Klara jest jej największą motywacją. Zobaczcie tylko na ich słodkie zdjęcia na Instagramie

 
 
 

Od Matiza przez Bentleya aż po prywatny samolot, czyli środki komunikacji Roberta Lewandowskiego

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.