Ewa Chodakowska na liście najmłodszych milionerów z Polski

Ewa Chodakowska od lat pracuje na swój sukces. Gwiazda zaczynała od wydawania płyt w jednym z czasopism fitnessowych, a teraz uważana jest za "trenerkę wszystkich Polek". Nie dziwi więc jej obecność na tej liście.

Ewa Chodakowska na liście najmłodszych milionerów z Polski

Płyty treningowe, obozy, klub fitness, czasopismo, marka ze zdrową żywnością, kostiumy kąpielowe - to dzięki tym przedsięwzięciom Ewa Chodakowska znalazła się na liście najmłodszych milionerów z Polski. Oczywiście do tego warto doliczyć też wszystkie kontrakty reklamowe i akcje sponsorowane, za które z pewnością trenerka również otrzymała sowite wynagrodzenie. 

Tygodnik "Wprost" opublikował listę 40 najbogatszych Polaków przed czterdziestką. Żeby w ogóle znaleźć się w tym zaszczytnym gronie trzeba dysponować majątkiem nie mniejszym niż 51 milionów złotych. Jaki majątek ma więc Ewa Chodakowska? 

W zeszłym roku majątek Chodakowskiej szacowany był na 49 milionów złotych. Magazyn "Wprost" pisze, że przez rok wzrósł już do 130 milionów złotych. Tym samym gwiazda uplasowała się na 29 miejscu na liście najmłodszych milionerów. Ta kwota naprawdę zwala z nóg

 

Czym nas zaskoczy w przyszłym roku? To się dopiero okaże, ale możemy być pewni, że Ewa Chodakowska to zrobi. 

Robert Lewandowski i Marcin Gortat na liście najmłodszych milionerów z Polski

Oczywiście na liście nie mogło zabraknąć innych wybitnych sportowców. Najwyżej na liście, bo na 13 miejscu znajduje się Robert Lewandowski, którego majątek szacowany jest na 353 miliony złotych! Poza tym, że piłkarz otrzymuje wynagrodzenie z Bayernu Monachium, zarabia także na kontraktach reklamowych i udziałach w kilku spółkach. 

 

Na 17 miejscu uplasował się zaś Marcin Gortat. Majątek koszykarza szacowany jest na 300 milionów złotych. Ostatnią dziesiątkę listy otwiera Agnieszka Radwańska, która uplasowała się na 30 miejscu. Majątek byłej tenisistki to 106 milionów złotych. 

Warto podkreślić, że najmłodszą milionerką w tym zestawieniu jest Agnieszka Radwańska, która w przyszłym roku skończy 30 lat. 

Daria Bilodid wygląda jak Aniołek Victoria's Secret, ale ma niebezpieczną pasję. Właśnie została mistrzynią świata

Wygaszacz na telefonie Anny Lewandowskiej to "HIT". Trenerka chce nam coś powiedzieć?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.