Seksowna Joanna Opozda na wakacjach w Tajlandii. To nie widoki, a jej ciało komentują fani

O Joannie Opoździe już wkrótce zrobi się jeszcze głośniej. Aktorka wcieli się w rolę Brigitte Bardot w nowym filmie Majewskiego. Póki co Asia odpoczywa w Tajladnii skąd kusi fanów seksownymi zdjęciami.

Joanna Opozda jako Brigitte Bardot 

To wielkie wyróżnienie dla polskiej aktorki, która choć jest piękna i niesamowicie utalentowana nie gra w aż tak wielu polskich produkcjach. Już wkrótce to się zmieni. Joanna Opozda została wybrana do roli Brigitte Bardot w najnowszym filmie Lecha Majewskiego. Co ciekawe, zdjęcia próbne polskiej gwiazdy zaakceptowała sama Bardot, o czym Asia poinformowała w swoich mediach społecznościowych. 

Brigitte Bardot w filmie „Brigitte Bardot cudowna” w reżyserii genialnego Lecha Majewskiego !! Ogromne wyzwanie, mnóstwo pracy, spełnienie moich najskrytszych marzeń !!! Nie dość, że gram u tak wybitnego reżysera ze znakomitą ekipa, to na dokładkę moje zdjęcia próbne zostały osobiście zaakceptowane przez sama BB !!!! Jestem przeszczęśliwa !!!!!!! Teraz już wiecie dlaczego uczyłam się francuskiego - napisała.
 

Gwiazda postanowiła dać sobie chwile wytchnienia i poleciała z ukochanym na wakacje do Tajlandii. Jej zdjęcia rozpaliły Instagram

Rajskie wakacje w Tajlandii 

Nad figurą gwiazdy od dłuższego czasu zachwycają się fani. Co ciekawe, Opozda jest nie tylko aktorką, ale również modelką. Jej zdjęcia publikowane były np. we włoskim Vogue. Ten wybór wcale nie dziwi, bo Asia może pochwalić się naprawdę seksownym ciałem.

 

Szczupłe, długie nogi to jej ogromny atut. Aktorka ma 172 cm wzrostu i waży około 50 kilogramów. 

 

Nad figurą aktorki zachwyca się również Ewa Chodakowska. Joanna Opozda pokazała smukłe ciało w jej kostiumach kąpielowych marki Missionswim. Trzeba przyznać, że taka reklama chyba wszystkich przekonuje. 

Fani zachwycają się nad ciałem aktorki: 

Aśka, ale Ty jesteś boska! - komentowali.
Wow! Ale figura!

Piękna?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.