Julia z "Project Lady" drastycznie schudła. Ile teraz waży?

Julia Jaroszewska to była uczestniczka programu "Project Lady". Dziewczyna po programie przeszła ogromną metamorfozę, ale nadal uwielbia odsłaniać ciało w bieliźnie i bikini. Jak teraz wygląda?

Julia Jaroszewska w "Project Lady"

Julia Jaroszewska była jedną z najbardziej barwnych postaci w programie "Project Lady". Zawsze wygadana, z dużymi piersiami i fajnym tyłkiem - jak sama o sobie mówiła. Była uczestniczka show jednak mocno zaangażowała się w swoją metamorfozę i teraz nie przypomina dawnej siebie, choć coraz częściej na jej Instagramie zobaczymy odważne zdjęcia. Czy Małgorzata Rozenek-Majdan będzie z niej dumna?

Julia Jaroszewska w 'Project Lady'Julia Jaroszewska w 'Project Lady' fot. materiały prasowe TVN

Największa zmiana jaka jest widoczna u Julii to przede wszystkim to, że dziewczyna mocno schudła. Wcześniej choć odsłaniała ciało nie mogła pochwalić się tak świetną formą jak teraz. 

Julia z "Project Lady" schudła 

Dziewczyna chętnie na swoim Instagramie publikuje zdjęcia w kostiumach kąpielowych i bieliźnie. Niedawno wzięła nawet udział w sesji dla magazynu "Twój Weekend", który skierowany jest dla mężczyzn. Niektórzy uważają, że bardziej obciachowego czasopisma nie mogła sobie wybrać, ale forma którą prezentuje na zdjęciach jest naprawdę godna podziwu. Jak teraz wygląda?

 
 

Julia teraz może pochwalić się szczupłym ciałem i zarysowanymi mięśniami brzucha. To wszystko zasługa regularnych treningów i zdecydowanie lepszej diety niż kiedyś. Była uczestniczka "Project Lady" w czerwcu tego roku przyznała się, że waży 55,5 kg. Patrząc na najnowsze zdjęcia możemy domniemać, że schudła jeszcze bardziej. 

Czy metamorfoza wyszła jej na plus? 

 
 
Więcej o: