Kate Hudson 3 miesiące po porodzie pokazuje brzuch "Chcę schudnąć 11 kg!"

Kate Hudson kilka miesięcy temu została mamą. Gwiazda postanowiła pokazać fanom obecną formę i zdradzić swoje plany na najbliższy czas. Jej główny cel to zgubić 11 kilogramów!

Kate Hudson po raz trzeci została mamą 

Trzy miesiące temu Kate Hudson po raz trzeci została mamą. Aktorka na świecie przywitała swoją córeczkę Rani Rose Hudson Fujikawa. Dumna mama chętnie na Instagramie publikuje zdjęcia ze słodką dziewczynką. 

 

Do tej pory Kate Hudson nie pokazała jak wygląda jej ciało po kolejnym porodzie, aż do teraz. 

Kate Hudson pokazała jak wygląda jej ciało po porodzie 

Na Instagramie Kate Hudson pojawiło się zdjęcie w legginsach i krótkim topie treningowym. Tym samym gwiazda osłoniła swój brzuch pokazując, jak naprawdę wygląda jej ciało po kolejnej ciąży. Nie zobaczycie u niej kaloryfera na brzuchu, ale widać, że aktorka w ogóle się tym nie przejmuje. W poście pisze o tym, że chciałaby teraz poświęcić więcej czasu sobie, choć i tak to jej dzieci będą dla niej najważniejsze. 

 
Na wiosnę kręcę nowy film, dlatego do tego czasu chciałabym schudnąć 11 kilogramów. Chcę spróbować nowych aktywności fizycznych i jeść zdrowo jak tylko będę mogła - napisała Kate.

Ponadto gwiazda chce we wszystkim zachować równowagę: spotykać się z przyjaciółmi, pracować, opiekować się dziećmi i randkować ze swoim partnerem. 

Kate założyła nawet drugi profil na Instagramie, na którym będzie publikować swoją drogę do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. W ten sposób gwiazda chce zmotywować inne kobiety do działania. Z postu dowiadujemy się, że Hudson będzie tam publikować wideo treningowe, a także proste przepisy. 

Drugie konto Kate Hudson na InstagramieDrugie konto Kate Hudson na Instagramie www.instagram.com/prettyhappyofficial

Profil już obserwuje w sieci ponad 150 tysięcy fanów. 

Kate Hudson choć urodziła zaledwie kilka miesięcy temu to mimo tego, że nie ma płaskiego brzucha widać, że czuje się dobrze w swoim ciele, ale jest też zmotywowana do pracy nad lepszą formą. 

 
 

Wygaszacz na telefonie Anny Lewandowskiej to "HIT". Trenerka chce nam coś powiedzieć?

Dzięki drobnym zmianom schudła 20 kg i teraz jest trenerką

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.