Wygaszacz na telefonie Anny Lewandowskiej to "HIT". Trenerka chce nam coś powiedzieć?

Anna Lewandowska to miłośniczka zdrowego stylu życia. Trenerka unika glutenu i przetworzonej żywności. Na jej talerzu znajdziemy zdrowe potrawy, które czasem są powodem śmiesznych internetowych memów. Tym bardziej dziwić może zdjęcie, które "Lewa" ma na wygaszaczu.

Anna Lewandowska nie je glutenu 

Trenerka od kilku lat nie je już glutenu. Anna Lewandowska zachęca również do tego swoje fanki, rodzinę i przede wszystkim męża. Na blogu publikuje przepisy, które jak twierdzi są znacznie zdrowsze niż wersja z glutenem. Co więcej niedawno otworzyła kawiarnię "Healthy Store", w której zjecie same zdrowe pyszności. W internecie możemy znaleźć sporo memów, w którym gluten i Anna Lewandowska grają role główne. 

Memy z Anną LewandowskąMemy z Anną Lewandowską fot. www.blasty.pl

Tym bardziej może dziwić zdjęcie, które pokazała na InsaStory żona Roberta Lewandowskiego

Co na tapecie ma Anna Lewandowska?

Gdybyśmy mieli obstawiać co znalazło by się na telefonie Anny Lewandowskiej to prawdopodobnie byłoby to zdjęcie rodziny lub jakiś motywacyjny cytat. Niestety, bardzo się pomyliliśmy. Trenerka postanowiła pokazać fanom co tak naprawdę znajduje się na wygaszaczu jej telefonu. Takiego widoku się nie spodziewaliście. 

Wygaszacz Anny LewandowskiejWygaszacz Anny Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka podkreśliła, że wygaszacz jest automatyczny z czego możemy wnioskować, że nie ona sama go ustawiła, a zrobił to po prostu telefon. Anna Lewandowska niedawno została ambasadorką marki huawei, tej samej której ambasadorem jest Robert Lewandowski. Nikt chyba nie przypuszczał, że fotka, która pojawi się na jej wygaszaczu stanie się hitem internetu. Zdjęcie, które zobaczycie niżej, rzeczywiście jest dla gwiazdy "typowe". 

Wygaszacz Anny LewandowskiejWygaszacz Anny Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Na zdjęciu widzimy piękne, idealnie wypieczone croissanty, które nie dość, że mają w sobie gluten to jeszcze są bardzo kaloryczne. Anna Lewandowska mówi, że to "HIT", a my się pod tym podpisujemy. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.