Aktorka "Zmierzchu" bardzo schudła dzięki jodze. Jej Instagram was zainspiruje

Nikki Reed, aktorka znana z sagi "Zmierzch" od debiutu w filmie bardzo się zmieniła. Kobieta zaczęła uprawiać jogę, schudła i teraz jest nie do poznania. Jak wygląda?

Nikki Reed znana jest z sagi "Zmierzch"

Jeżeli oglądaliście sagę "Zmierzch" z Kristen Stewart i Robertem Pattinson to z pewnością kojarzycie również aktorkę Nikki Reed. Nikki to blondwłosa wampirzyca, która wciela się w rolę Rosalie Hale. Jest przyszywaną siostrą głównego bohatera, czyli Edwarda i szwagierką jego ukochanej Belli. 

Nikki Reed znana jest z sagi 'Zmierzch'Nikki Reed znana jest z sagi 'Zmierzch' www.filmweb.pl

Poza produkcją Nikki daleka była od zdrowego stylu życia - piła ogromne ilości alkoholu i paliła papierosy. Pewnego dnia postanowiła to wszystko zmienić i diametralnie zmieniła swoje życie. Teraz jej metamorfoza wzbudza podziw jej fanów z całego świata. 

Jak Nikki Reed wygląda teraz? 

Nikki Reed jest szczęśliwą mamą i żoną. Co ciekawe gwiazda poślubiła aktora Iana Somerhaldera, który również grał wampira w serialu "Pamiętniki wampirów". Aktorka diametralnie zmieniła swój styl życia. Rzuciła palenie, zrezygnowała z jedzenia mięsa i nabiału. W ramach poprawy swojej kondycji i sylwetki zaczęła uprawiać acrojogę, która jest połączeniem jogi, tajskich masaży i akrobatyki. Jej pasję do tej dyscypliny widać gołym okiem, bo asany, które wykonuje są wyjątkowo trudne, ale równie efektowne. 

 

Nikki zyskała nie tylko nowe ciało, ale również prawdziwą miłość. W 2017 roku została po raz pierwszy mamą.

 

Jej aktywny styl życia przed ciążą pozwolił jej w diametralny szybki sposób wrócić do poprzedniej sylwetki. Nie da się ukryć, że na czerwonym dywanie Nikki wygląda jak milion dolarów. 

 

Gwiazda jest doskonałym przykładem na to, że aktywność fizyczna potrafi zmienić życie tylko i wyłącznie na plus. Niedość, że Nikki Reed ma boskie ciało to wygląda też znacznie młodziej niż wtedy, kiedy uwielbiała pić i palić papierosy. 

 

Trening superbohaterów. Jak aktorzy przygotowują swoje ciało do ról w filmach akcji

Jak wyglądają aktorzy z 'Beverly Hills 902010' 28 lat po emisji pierwszego odcinka

 
Więcej o: