Tak odważnego zdjęcia Kourtney Kardashian nigdy nie opublikowała. Przesadziła?

Rodzina Kardashian-Jenner znana jest z tego, że lubi szokować. Najnowsze zdjęcie Kourtney Kardashian to udowadnia. Czy wypada publikować takie fotki w sieci będąc matką zastanawiają się fani?

Kourtney Kardashian na okładce GQ Mexico

Kourtney Kardashian przez fanów uważana jest za jedną z najbardziej naturalnych sióstr w rodzie Kardashian-Jenner. Niestety, coraz częściej jej fani uważają, że przesadza z odważnymi zdjęciami i niektórych nie powinna publikować w sieci, będąc matką. Kardashianka jest gwiazdą najnowszej okładki magazynu GQ Mexico. O tyle, o ile zdjęcie okładkowe jest seksowne to w magazynie widzimy dużo odważniejszą wersję Kourtney. 

 

Kourtney Kardashian pokazała nagie pośladki 

Jakiś czas temu Kourtney opublikowała na Instagramie zdjęcie w bardzo skąpych majtkach. Niestety, nie spodobało się ono jej ówczesnemu chłopakowi, który po prostu z nią zerwał, po tym jak stwierdził, że Kourtney zrobi wszystko dla like'ów. 

Widać, że gwiazda w ogóle się tym nie przejęła, bo w sesji dla GQ poszła o krok dalej i pokazała nagie pośladki w całej okazałości. 

 
Czy takie zdjęcia wypada publikować matce? - zastanawiają się fani.

Kourtney nie odpowiedziała na zaczepki ze strony fanów i nie odniosła się do tego czy wypada, czy też nie. 

W tym zdjęciu jest jednak coś co się może mocno rzucać w oczy. Są to oczywiście pośladki, a nawet bardziej ich rozmiar. W odróżnieniu od Kim Kardashian czy Kylie Jenner, Kourtney stawia na naturalność i można stwierdzić, że krągła pupa to efekt ćwiczeń, a nie wizyt w gabinecie chirurga plastycznego. Dodajmy, że gwiazda przy wzroście 155 cm waży zaledwie 45 kg.

Dobrze wygląda? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.