Natalia Siwiec zachwyciła w bikini. Zdjęcie komentuje Sara Boruc. One się przyjaźnią?

Natalia Siwiec już krótko po tym jak urodziła dziecko wróciła do pracy. Gwiazda obecnie może pochwalić się szczupłą figurą, choć niektórzy twierdzą, że jest już za chuda. Jak wygląda na nowym zdjęciu?

Natalia Siwiec na wakacjach 

Choć w Polsce wszyscy już dawno zapomnieli o wakacjach to część gwiazd przedłuża je sobie wyjeżdżając w listopadzie czy grudniu do ciepłych krajów. Zdecydowała się na to również Natalia Siwiec, która z mężem i córeczką odpoczywa na Bali. Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć z urlopu. To doskonała okazja do tego, żeby Siwiec pochwaliła się swoim kuszącym ciałem.

 
 

Siwiec chwali się szczupłym ciałem 

Natalia bardzo szybko wróciła do formy po porodzie. Była Miss Euro 2012 uwielbia też publikować w social mediach zdjęcia w skąpych bikini. Biorąc pod uwagę, że jest na wakacjach mogliśmy domyślić się tego, że i tym razem sporo takich zdjęć pojawi się w sieci. Nie pomyliliśmy się. 

Natalia na najnowszym zdjęciu w całej okazałości pokazuje płaski brzuch i szczupłe nogi. Fani nie kryją zachwytu nad jej sylwetką, a niektórzy nawet pytają: "Jak można być tak idealnym"?

 

Zdjęcie Natalii przypadło również do gustu Sarze Boruc, która pod nim opublikowała taki komentarz: 

W sztosie mamuśka <3

Jedna z fanek zarzuciła Sarze, że nie pisze po polsku. Ta z kolei odpowiedziała, że to powiedzenie ze slangu, ale nie skierowane do niej tylko do Natalii Siwiec. Wiedzieliście w ogóle, że one się znają? Czy rzeczywiście Sara ma rację i Natalia jest "w sztosie"?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.