Michał Szpak przeszedł metamorfozę. Lata treningów na siłowni przyniosły efekty

Myśląc o metamorfozach w polskim show-biznesie nie można pominąć tej Michała Szpaka. Piosenkarz choć nie wygrał programu X-Factor to i tak był jego najjaśniejszym ogniwem. Jak zmienił się na przestrzeni lat?

Michał Szpak w X-Factor 

W 2011 roku Michał Szpak wziął udział w telewizyjnym show X-Factor. Choć piosenkarz nie wygrał programu to znalazł się w ścisłej trójce. To co z pewnością mogło zaskoczyć widzów muzycznego programu to odważny styl piosenkarza. Długie włosy, makijaż i pomalowane paznokcie do dziś są jego znakiem rozpoznawczym. 

 

Michał Szpak przez długi okres czasu nie mógł pochwalić się atletycznym wyglądem, ale już jakiś czas po programie to się bardzo zmieniło. 

Michał Szpak przypakował na siłowni

Jego przygoda z ćwiczeniami na siłowni zaczęła się już dobrych kilka lat temu. Piosenkarz chcąc osiągnąć lepsze rezultaty zdecydował się na trenowanie pod okiem trenera personalnego Tadeusza Gauera, u którego trenują takie gwiazdy jak Honorata Skarbek, Jessica Mercedes czy Quebonafide. Choć na początku mógł przykuwać wzrok innych trenujących przez swoją mało sportową budowę ciała to teraz mogą na niego patrzeć z podziwem, bo Michał wygląda zupełnie inaczej. 

 

Największą zmianę zdecydowanie widać po rękach Szpaka, bo teraz widzimy na nich mocno zarysowane mięśnie bicepsów i tricepsów. Jego trener chętnie na swoim Instagramie chwali się osiągnięciami swojego podopiecznego i naprawdę jest czym! Metamorfoza Michała widoczna jest gołym okiem.

 

Choć na początku jego kariery na próżno było szukać u niego jakiejkolwiek masy mięśniowej to po kilku latach ciężkiej pracy na siłowni jest na co popatrzeć. Michał nie osiada na laurach i nadal regularnie ćwiczy

 

Lepiej wygląda? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.