Jennifer Lopez dała niezły wycisk swojemu partnerowi na siłowni. Trenerki mogą się od niej uczyć?

Nad formą Jennifer Lopez zachwycają się wszyscy. Krągłe pośladki, wąska talia i umięśniony brzuch to jej ogromne atuty. Partner piosenkarki pokazał jak wygląda ich trening na siłowni. Po obejrzeniu możecie być zaskoczeni.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez trenują na siłowni 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez uważani są wręcz za parę idealną. Ci, którzy nie wiedzą, że partner piosenkarki jest od niej młodszy o kilka lat po tym wideo z siłowni z pewnością nadal w to nie uwierzą. Gwiazda w tym roku skończyła 49 lat, a nie tylko wygląda dużo młodziej, ale również rusza się jak nastolatka. 

Idealne ciało JLo to zasługa ciężkich treningów na siłowni. Piosenkarka nie boi się trenować z ciężarami i momentami robi to lepiej niż niektórzy trenerzy personalni. 

 

Para trenuje pod okiem osobistego trenera, który może być naprawdę dumny ze swoich podopiecznych. 

Jennifer Lopez uwielbia chwalić się formą 

Na profilu piosenkarki znajdziemy mnóstwo zdjęć, na których widać jak znakomitą formę prezentuje. Niektórzy z fanów uważają jednak, że gwiazda trochę przesadza z treningami i jest już za bardzo umięśniona. Takie zarzuty pojawiły się pod zdjęciem, na którym JLo napięła swoje imponujące bicepsy. 

 

Tak czy inaczej Jennifer Lopez uważana jest za jedną z najseksowniejszych gwiazd w show-biznesie. Nie można jej zarzucić również poprawek u chirurga plastycznego, bo jak widać na wideo zamieszczonym wyżej, jej ciało to po prostu efekt ciężkiej pracy na siłowni. 

Zmotywowała was do ćwiczeń?

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.