Buty Nike w stylu Lewandowskiej. Zobaczcie jakie modele wybiera trenerka!

Anna Lewandowska jest miłośniczką butów Nike, dlatego praktycznie nie rozstaje się ze sneakersami tej firmy. Zobaczcie, jakie modele wybiera trenerka i zainspirujcie się jej stylem!

Nike Air Max

Air Max to jeden z najpopularniejszych modeli marki Nike. Pierwsza para ukazała się na rynku w 1987, od razu zdobywając ogromną popularność. Model ten stworzony został z myślą o biegaczach - dzięki innowacyjnemu systemowi poduszkowemu amortyzował on wstrząsy i zapewniał maksymalny komfort podczas biegu. Początkowo Air Max noszone były jedynie przez sportowców, lecz szybko stały się także elementem casualowych stylizacji. Model ten upodobała sobie także Anna Lewandowska, która buty Nike nosi nie tylko podczas treningu, ale także na co dzień. W swojej stylizacji trenerka połączyła białe Air Maxy ze sportowymi elementami: czerwoną bluzą z kapturem, prostymi legginsami i granatową kurtką. 

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/annalewandowskahpba / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.instagram.com/annalewandowskahpba / Materiały partnerów 

Sportowa klasyka

Sportowe buty Nike słyną z wysokiej funkcjonalności, która gwarantuje nam komfort i stuprocentową wydajność podczas każdego treningu. Wykonane z najwyżej klasy materiałów i wyposażone w najnowsze technologie, pozwalają czerpać z ćwiczeń maksimum przyjemności. Przewiewne, wytrzymałe i wygodne, znakomicie sprawdzają się podczas różnorodnych aktywności fizycznych. Sportowe buty Nike wybiera na trening także Anna Lewandowska. Tym razem trenerka zdecydowała się na model w klasycznym, czarnym kolorze, który dzięki swojej uniwersalnej barwie znakomicie współgra z każdą fitnessową stylizacją.

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/annalewandowskahpba / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.instagram.com/annalewandowskahpba / Materiały partnerów 

Zobacz jeszcze więcej butów marki Nike!

Więcej o: