Vanessa Hudgens zachwyciła na okładce magazynu fitnessowego

Vanessa Hudgnes od zawsze mogła pochwalić się szczupłą sylwetką. Aktorka jest gwiazdą okładki amerykańskiego magazynu fitnessowego, a w wywiadzie zdradza, czemu zawdzięcza taką formę. Liczba jej aktywności jest długa.

Vannesa Hudgens na okładce magazynu fitnessowego 

Vanessa Hudgens uważana jest za jedną z piękniejszych aktorek i piosenkarek w Hollywood. Jej zdrowy styl życia zaowocował okładką amerykańskiej edycji magazynu "Womens Health". Gwiazda na zdjęciu pozuje w krótkim topie i bluzie i szortach. Tym samym aktorka odsłoniła swój umięśniony brzuch i szczupłe ciało. W magazynie pojawił się także wywiad z gwiazdą, a także możemy zobaczyć jej jeszcze więcej zdjęć z sesji.

 

Jak Vanessa Hudgens dba o formę? 

Okazuje się, że Vanessa jest pasjonatką zdrowego stylu życia, ale nie popada w skrajności i czasem pozwala sobie na małe odstępstwa od diety w postaci pizzy. Gwiazda twierdzi jednak, że trzeba sobie postawić priorytety i się ich trzymać, wtedy nawet fast food raz na jakiś czas nie jest w stanie jej zaszkodzić.

Co znajdziemy w menu gwiazdy? Vanessa Hudgens uwielbia rukolę i je ją prawie codziennie, ponadto na jej talerzu królują jajka, awokado, które jest świetnym źródłem zdrowych tłuszczy, ceviche, winogrona i sery. Do picia zazwyczaj wybiera koktajl z krewetek, napój energetyczny z arbuza, a także koktajle z jagodami acai, jagodami, bananami i olejem kokosowym. Hudgens nie pije mleka krowiego, ale zastępuje je migdałowym i owsianym.

Vanessa Hudgens na stałe ze swojej diety wyrzuciła TE produkty i dzięki temu zawsze jest w formie!

 

Równie interesujący co dieta może być jej trening, a nawet treningi. Liczba aktywności, które wykonuje aktorka, jest naprawdę spora. Nową miłością Vanessy Hudgens jest SoulCycle, czyli trening 45-minutowy trening kolarski, który oferuje intensywne treningi siłowe w zakresie cardio, rzeźbienia mięśni oraz choreografię opartą na rytmie. To jednak coś więcej niż trening-to potężne doświadczenie ciała i umysłu, czytamy w opisie treningu.

 

To nie koniec zajęć, na które uczęszcza gwiazda. Hudgens uprawia jogę, pilates, balet, trening interwałowy, a także chodzi na piesze wycieczki z przyjaciółmi. Gwiazda w wywiadzie dla magazynu wyjawiła, że uwielbia ćwiczyć z najbliższymi, bo to oni najbardziej motywują ją do działa i nawet wstawanie bladym świtem nie jest wtedy dla niej przeszkodą.

 

Zdrowe odżywianie i dieta przynoszą efekty, bo Vanessa Hudgens wygląda teraz po prostu świetnie! 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.