Doda zmniejszyła biust. Gwiazda wygląda teraz jeszcze szczuplej

Doda pojawiła się na gali Kobieca Marka Roku 2018 i wzbudziła niemałe zamieszanie. Poszło o jej biust, a bardziej jego brak. Fani już doszukują się drugiego dna w całej historii, a Doda wyjaśnia co się stało.

Doda zmniejszyła biust? 

Krągłe piersi były jednym ze znaków rozpoznawczych Dody. Niektórzy z fanów mogli być zawiedzeni, kiedy zobaczyli najnowsze zdjęcia z gali Kobieca Marka Roku 2018. Dlaczego? Pozująca na ściance doda wydawała się jakaś szczuplejsza, a na pewno w okolicach klatki piersiowej. Od razu pod zdjęciem pojawiły się komentarze: "A gdzie biust?"

 

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź piosenkarki. Doda napisała, że pozbyła się biustu, bo po prostu jej się znudził. Fani jednak nadal dopytywali: "Zmniejszyłaś!?". Na co Doda odpowiedziała: "Już dawno". Rzeczywiście patrząc na jej stare zdjęcia widać różnicę. 

 

Gwiazda od dłuższego czasu stawia na naturalny look: nie maluje się, ma włosy bez doczepów, a także wybiera bardziej stonowane i minimalistyczne stylizacje. Choć nadal czasem lubi zaszaleć czy to wzorem czy kolorem, to mimo wszystko wygląda inaczej niż kilka lat temu. 

 

Czy Doda jest w ciąży?

Pytanie o ciąże także pojawiło się w poście, w którym fani zauważyli, że Doda zmniejszyła biust. Niektórzy podejrzewają, że ciąża zbliża się już wielkimi krokami, ale czy jest to prawda? Tego nie wiemy. Póki co piosenkarka nie powiedziała nic na temat rzekomej ciąży. 

 

Pewne jest, że ciąża piosenkarki byłaby jednym z bardziej gorących tematów w mediach. Patrząc jednak na to, jak Doda sprytnie ukryła informację o ślubie możemy podejrzewać, że informacji o ciąży będzie równie mocno chronić. 

 

Doda na wspólnym zdjęciu z Agnieszką Radwańską. Co je łączy?

Fani twierdzą, że Doda przesadza z odchudzaniem. Gwiazda publikuje stare zdjęcie i kończy dyskusję

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.