Jako dziewczynka zagrała Łucję w "Opowieściach z Narnii". Jak dziś wygląda Georgie Henley?

Od premiery filmu "Opowieści z Narnii" minęło 13 lat. Georgie Henley, która wcieliła się w rolę Łucji Pevensie teraz ma 23 lata i nie przypomina siebie z dawnych lat. Jak teraz wygląda aktorka?

Premiera "Opowieści z Narnii" odbyła się 13 lat temu 

Ten film można zaliczyć do kultowych, głównie ze względu na realizację produkcji. "Opowieści z Narnii" dokładnie 13 lat temu po raz pierwszy trafiło na ekrany kin i już po premierze było wiadomo, że ten film pokochają fani z całego świata. Rzeczywiście tak było. Losy rodzeństwa Pevensie to historia, która opowiada o tym jak podczas II wojny światowej dzieci mieszkają u ekscentrycznego profesora i w szafie znajdują tajemne przejście do magicznej krainy zwanej Narnią. 

Jedną z głównych ról zagrała tam wówczas 10-letnia Georgie Henley, która dziś ma 23 lata. Jak zmieniła się aktorka? 

 

Metamorfoza Georgie Henley

Krótkie włosy, niewinny wyraz twarzy i mała nutka niezdarności czyniły Georgie Henley najsłodszą z postaci w filmie "Opowieści z Narnii". Aktorka jednak wydoroślała i już nie przypomina dawnej siebie. Jedno się nie zmieniło, jej słodki uśmiech, który do dziś pokazuje na Instagramie. Gwiazda postawiła też na mocniejszy makijaż. Jej znakiem rozpoznawczym są czerwone usta. 

 

Na co dzień jednak gwiazda stawia na naturalność. 

 

23-letnia aktorka ze słodkiej dziewczynki zmieniła się w piekną kobietę i nie można się z tym nie zgodzić. 

 

25-letnia Katarzyna Zielińska czeka na święta. Zdjęcie stało się hitem internetu

To już pewne "Brzydula" wraca po 10 latach. Jak zmienili się główni bohaterowie?

Więcej o:
Copyright © Agora SA