Zarzucali Marinie Łuczenko-Szczęsnej operacje plastyczne. Jednym zdjęciem zamknęła usta hejterom

Marina Łuczenko-Szczęsna jest piękną kobietą, jednak część jej obserwatorów zarzucała jej operacje plastyczne. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, które zamknie usta hejterom.

Marina Łuczenko-Szczęsna przeszła operacje plastyczne?

Marina Łuczenko-Szczęsna w mediach jest już od dłuższego czasu. Swoją karierę zaczynała w serialu "39 i pół", w którym grała z Alanem Anderszem i Tomaszem Karolakiem. Gwiazda niedługo po swoim debiucie rozpoczęła karierę muzyczną. Wielu uważało, że może osiągnąć ogromny sukces i tak rzeczywiście się stało. 

Kilka lat po tym jak wkroczyła na salony związała się z piłkarzem Wojciechem Szczęsnym. Od tego momentu gwiazda musiała mierzyć się z krytyką, która dotykała również jej wyglądu. Niektórzy zarzucali jej, że przeszła operacje plastyczne, ale piosenkarka się tego wypierała. Ostatecznym dowodem na to, że Marina ma po prostu dobre geny jest zdjęcie, które niedawno opublikowała. 

Rozmarzona 12-latka. Poznalibyście? - podpisała zdjęcie.
 

Na fotce widzimy nastoletnią piosenkarkę, która tak naprawdę wcale się nie zmieniła. Zauważyli to również fani, którzy w komentarzach pisali tak: 

Nic się nie zmieniłaś, no może z wyjątkiem grzywki.
Byłaś i jesteś bardzo ładna.

Niektórzy zauważyli też podobieństwo małej Mariny do aktorki Natalie Portman. Cóż, ciężko się z tym nie zgodzić, bo rzeczywiście na tym zdjęciu widać ogromne podobieństwo. 

Marina Łuczenko-Szczęsna teraz 

Marina Łuczenko-Szczęsna na przestrzeni lat wydoroślała, ale nie można tu mówić o jakichkolwiek poprawkach z zakresu chirurgii plastycznej. Pełne usta i gładka cera to po prostu dobre geny. 

 

Czy to zdjęcie w końcu zamknie usta hejterom?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.