Be Active znika z rynku? Mąż Ewy Chodakowskiej opowiada o ich planach

Be Active to magazyn Ewy Chodakowskiej, który pokochały Polki. Okazuje się, że ma on zniknąć z rynku. Mąż trenerki wyjawia całą prawdę na ten temat. Robi się naprawdę ciekawie.

Be Active to magazyn Ewy Chodakowskiej 

Ewa Chodakowska zaczynała od wydawania płyt DVD ze swoimi autorskimi treningami, a także książek. Trzy lata temu gwiazda postanowiła zrobić kolejny duży krok w swojej karierze i stworzyła magazyn Be Active, którego została też redaktor naczelną. Czasopismo było wydawane w wydawnictwie Edipresse Polska, ale już wkrótce to się prawdopodobnie zmieni. 

Warto dodać, że na okładkach pojawiały się największe gwiazdy polskiego show-biznesu takie jak Kinga Rusin, Joanna Krupa czy Julia Wieniawa. 

Ewa Chodakowska stworzyła magazyn Be Active i była jego redaktor naczelnąEwa Chodakowska stworzyła magazyn Be Active i była jego redaktor naczelną www.instagram.com/chodakowskaewa

Be Active znika z rynku? 

Niedawno do mediów trafiła informacja, że Be Active nie będzie już wydawane tak jak do tej pory, czyli przez Edipresse Polska. Mąż Ewy Chodakowskiej Lefteris Kavoukis opowiada o planach przejęcia czasopisma, tak by trenerka mogła je w pełni firmować swoim nazwiskiem. 

Staramy się przejąć wydawanie magazynu. Byłby to kolejny projekt najpopularniejszej trenerki fitness w Polsce, który zdecydowałaby się tworzyć całkowicie samodzielnie – zdradził mężczyzna w rozmowie z Plejadą.

Ewa wraz z mężem prowadzi firmę Bebio, gdzie już dostępne są jej treningi online czy diety. Be Active miałoby być wydawane właśnie przez nią. Lefteris zdradza, że rozmowy są już prowadzone na bardzo zaawansowanym etapie. 

W tej chwili jesteśmy na etapie ustalania szczegółów, dotyczących płynnego przejęcia i wprowadzenia go na rynek przez BEBIO. Magazyn nie zostanie zamknięty, ale na pewno zmieni się – przyznał Lefteris Kavoukis w oficjalnym komunikacie.

Również Ewa Chodakowska zabrała głos w tej sprawie. Trenerka oświadczyła, że do tworzenia magazynu będzie angażować nie tylko gwiazdy, ale również swoje czytelniczki. 

Moim celem jest także znacznie bardziej zaangażować czytelniczki w tworzenie pisma. Wierzę, że wszystko, co najlepsze dopiero przed nami! – podkreślała Ewa Chodakowska.

Kiedy nowy Be Active? 

Biorąc pod uwagę fakt na jak zaawansowanym etapie są już rozmowy, to prawdopodobnie na początku przyszłego roku firma Ewy Chodakowskiej przejmie stery nad czasopismem. 

Ewa Chodakowska chce przejąć stery nad wydawaniem Be ActiveEwa Chodakowska chce przejąć stery nad wydawaniem Be Active www.instagram.com/chodakowskaewa

Jesteście ciekawi jak będzie wyglądać i co się zmieni? 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.